Чи можна тримати вдома тигра?

Могут ли тигры жить вместе с людьми?

Коли ми вирішили завести собі домашню тварину, то ми ретельно і довго вибираємо собі вихованця. Це може бути кіт, собака, папуга, який то гризун або рибки. Але чи можна завести тигра в якості домашньої тварини? Цікаве питання, на який ми спробуємо дати вам відповідь.

За українським законом купити тигра легально заборонено, але зробити це можна нелегально на свій страх і ризик.

Завести тигра або лева можна. Інша справа, що всім своїм покупцям потрібно тримати цих звірів в клітках і вольєрах, але для тих, хто їх купить, я думаю, це не буде проблемою, адже тигренята і левенята задоволення недешеве, так що їх купують тільки люди дуже і дуже забезпечені. Чи можна такого «співмешканця» назвати домашнім вихованцем, я не знаю, але при належному вихованні тигра або лева, що виріс в сім’ї, можна гладити, годувати з рук і навіть валятися у нього на животі. У цих тварин існує розуміння терміна «господар» і вони прив’язуються до людей, які за ними доглядають. Більш того, більшість диких кішок люблять дітей і дозволяють їм багато.

розповідає дресувальниця Людмила Шевченко.

«Лев або тигр може жити в будинку, поки він кошеня. Коли вага перевалює за 100 кілограмів, краще не ризикувати, а завести собаку або мавпочку, як зробив я. На дачі у нас живе мавпочка Сонька і чотири собаки. Їх не вчимо, бо жаліємо. Тримаємо для душі. Сонька любить м’ясо і молоко. Банани не їв ні в яку»

Однак у тигра або лева обов’язково повинен бути свій будинок, відгороджений від людського житла. Грубо кажучи, доступ до людей у ​​тварини повинен відкриватися лише з ініціативи людини. Вільно пересуватися по людської території звір не повинен. Це основний і єдиний можливий спосіб забезпечення безпеки.

Все-таки не варто забувати, що леви і тигри – це хижаки. Що у них в голові, ми теж не завжди розуміємо.

6 причин, чому варто завести тигра в якості домашньої тварини:

Що потрібно тигру для нормального життя?

Вольєр

Їжа

 В день взрослый тигр должен съедать около 20 кг мяса
У день дорослий тигр повинен з’їдати близько 20 кг м’яса

Розвиток тварини

Одна з причин, по якій варто говорити про те, що ви потребуєте у великому вольєрі для тигра, це забезпечення його розвитку. Тиграм необхідно використовувати свої мізки, щоб лазити, грати, стрибати і вивчати навколишній світ. Нудьгуючий тигр – це нездоровий тигр.
У зоопарках часто використовуються пластикові кулі, з якими тигри грають в басейнах. Також для цих тварин підвішують контейнери з їжею, щоб тигри могли забиратися на них. Без ігор, розваг і розвитку як такого тигр може занудьгувати і впасти в депресію.

Взаємодія з людиною

Як тільки тигреня стає досить великим, щоб перекинути вас, ідея боротися з ним стає неймовірно поганий. Навіть укуси тигра при іграх можуть спровокувати серйозну утрату людині і навіть спричинити смерть. Багато тигри виховані таким чином, що не завдають людині ніякої шкоди і постійно перебувають поруч. Однак ніхто не може передбачити з абсолютною точністю поведінку хижака.
Де б не виховувався тигр, в душі він все одно буде залишатися диким. Відомі дресирувальники піддавалися нападам тигрів, яких вони виховували роками. Ці тварини непередбачувані, існує величезний ризик нещасних випадків при взаємодії з цими тваринами, будь ви професіоналом чи ні.

Кого з екзотичних вихованців можна завести замість тигра?

Скрин YouTube канала, на котором Вам расскажут какого питомца вам лучше выбрать
Скрін YouTube каналу, на якому Вам розкажуть якого вихованця вам краще вибрати

Висновки

Тигри – НЕ одомашнені представники котячих, їх неможливо утримувати в будинку в якості вихованців, проте деякі сміливці все ж намагаються це робити. Одна справа, що в Україні легально їх купити не можна, а інше, що купивши нелегально, багато хто навіть не розумію з чим стикаються, і іноді це призводить до летальних випадків. Якщо Ви все ж хочете собі якусь екзотичну тваринку, то можна купити що то трохи менше і оригінальніше: хамелеона, вомбата або милого капуцина.

Автор: Владислав Левченко, колишній працівник зоопарку, екоактивісти, зоозахисник з 10 річним стажем.

“Пишу про тварин, їх світ і життя”.

Фото 1Фото 2Фото экзотических животных.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up