Домашні тварини можуть спровокувати другу хвилю COVID-19

Вчені з Університетського коледжу Лондона заявили, що тварини можуть стати носіями коронавірусу і призвести до другого спалаху інфекції, навіть якщо вона буде ліквідована у людей, передає УНІАН.

Професор Джоан Сантіні заявила про докази того, що деякі представники фауни можуть заразитися вірусом від людей і передати його назад. Необхідно вивчити, які види сприйнятливі до COVID-19 і здатні його передавати.

“Нам необхідно розробити стратегію епіднагляду, щоб уникнути раптового спалаху захворювання серед тварин, який може являти загрозу не тільки для них, але і для здоров’я людей”,

– сказала Сантіні.

Сантіні у співавторстві з професором Сарою Едвардс розглянула дані тематичних досліджень і експериментів з тестування інфекції на невеликих групах тварин, що описують ймовірні механізми зараження. Вони підтвердили, що COVID-19 теоретично може передаватися представникам різних видів.

Дослідникам належить з’ясувати, як звірі переносять коронавірус – безсимптомно чи з ускладненнями. І наскільки здатна заражена істота передати вірус іншим тваринам або людям.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up