Міські тварини. Які є і як їм допомагають на Україні

Белка - животное, которое есть в каждом парке или сквере.

Київ – величезне заасфальтоване місто, повністю забудоване будинками. Здавалося б, які тварини можуть тут жити? Але насправді, їх багато, тому давайте ж розберемося, якими вони є і як їм допомагають.

Різноманітні тварини знаходять притулок в великих містах, особливо на території великих міських і не обгороджених парків. При наявності відповідної їжі і притулків, будь-то в приміщеннях або зовні, диких тварин можна зустріти майже всюди. Стрижі і ластівки в’ють гнізда всередині будівель або під дахами, голуби влаштовуються на карнизах. В Азії мавпи і летючі миші окупують храми. В Європі поблизу населених пунктів багато їжаків. У Нью-Йорку і його околицях помічали лисиць, а в Копенгагені – куниць. Тим, хто живе в підвищеній частині Лос-Анджелеса, знайомий крик койота, а мешканці деяких міст Африки і Азії часто чують гавкіт шакалів.

За визначенням, місто – це велике скупчення людей, що живуть на території, яка в значній мірі перетворена людиною. Чи виживе та чи інша рослина або тварина в великому мысты, залежить від витривалості, способу життя і пристосованості конкретного виду, а також від стану природного середовища в даній місцевості. Іноді присутність будь-якого виду тварин або рослин визначається терпимим або нетерпимим ставленням до нього людини.

В Україні існують такі міські тварини: собаки, коти, білки, щурі, миші, їжаки і т. п. Також у багатьох містах України живуть такі птахи: сови, горобці, голуби, ластівки, шпаки: сороки, граки, синиці, ворони, стрижі і т. п.

Як в Україні захищають міських тварин?

Багатьох тварин, які не дикі від природи, забирають до притулків
Багатьох тварин, які не дикі від природи, забирають до притулків

Саме цим Законом України щодо тварин заборонено:

Люди часто підгодовують тварин
Люди часто підгодовують тварин

Висновки

Незважаючи на такі методи захисту міських тварин в Україні, ці тварини все ще потребують нашої допомоги. Тому що не всі методи добре працюють в життя.

Автор: Владислав Левченко, колишній працівник зоопарку, екоактивісти, зоозахисники з 10 річним стажем
“Пишу про тварин, їх світ і життя”.

Фото 1, Фото 2, Фото 3.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up