У Бельгії створили сайт з нескінченним мурчанням кота

Бельгійський розробник створив сайт, на якому можна прослуховувати муркотіння кота, повідомляє Зооварта з посиланням на 24 канал.

Бельгійський розробник Стефан Піджон створив сайт Purrli. На ньому можна прослуховувати муркотіння кота: спеціальна панель дає змогу підібрати необхідні налаштування, а таймер можна виставити на дві години постійного муркотіння. Панель із різними режимами муркотіння дає змогу корегувати темп, тембр, гучність звуків, а також їх настрій — скажімо, більш сонний, грайливий чи щасливий. Крім того, регулюється також епізодичне нявкання. Розробник зізнається, що спочатку замислив це все як жарт. Однак величезна кількість схвальних відгуків показала, що муркотіння дійсно потрібне людям.

Люди лишають відгуки, які свідчать, що котячі звуки позитивно впливають на найрізноманітніші сфери: продуктивність, настрій, сон, контроль стресу та багато інших. Наприклад, муркотіння допомагає заспокоїтися під час навчання. При цьому сервіс виявився корисним і для самих тварин. Кошенята, які переживають стрес при переїзді на нове місце можуть легше адапутватися.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up