У польському притулку кіт-медбрат піклується про тварин

У медичному центрі-притулку польського міста Бидгощ кіт, який вижив після важкої хвороби, піклується про інших тварин, повідомляє Зооварта з посиланням на Fit4brain.

2-місячний Радеменес, майбутній кіт-медбрат, потрапив до медичного центру у кінці вересня 2014 року в украй важкому стані – колишні власники вирішили позбавити його від страждань шляхом усипляння. Ветеринари діагностували у кошеняти запалення верхніх дихальних шляхів. Але одна зі співробітниць притулку була підкорена чарівністю маленького звірка і вирішила взяти його під своє крило.

Стан здоров’я тварини був настільки поганим, що його вирішили ізолювати від інших котів. Незважаючи на це, Радеменеса вдалося вилікувати. Як тільки кіт відчув себе краще і зміг вільно переміщатися територією притулку, він почав опікуватися іншими тваринами. З тих пір, як тільки в притулку з’являвся новий постоялець, що потребує опіки, любові або медичної допомоги, милосердна тварина тут же приходила до нього на допомогу, зігріваючи, обіймаючи або навіть вилизуючи вуха свого підопічного. Для нього навіть не мало значення, хто новий пацієнт – кішка або собака.

Працівники медичного центру вважають кота своїм талісманом, який обіцяє одужання кожного пацієнта притулку-клініки для тварин. Вони жартома називають Радеменеса медбратом і своїм колегою.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up