У польському притулку кіт-медбрат піклується про тварин

У медичному центрі-притулку польського міста Бидгощ кіт, який вижив після важкої хвороби, піклується про інших тварин, повідомляє Зооварта з посиланням на Fit4brain.

2-місячний Радеменес, майбутній кіт-медбрат, потрапив до медичного центру у кінці вересня 2014 року в украй важкому стані – колишні власники вирішили позбавити його від страждань шляхом усипляння. Ветеринари діагностували у кошеняти запалення верхніх дихальних шляхів. Але одна зі співробітниць притулку була підкорена чарівністю маленького звірка і вирішила взяти його під своє крило.

Стан здоров’я тварини був настільки поганим, що його вирішили ізолювати від інших котів. Незважаючи на це, Радеменеса вдалося вилікувати. Як тільки кіт відчув себе краще і зміг вільно переміщатися територією притулку, він почав опікуватися іншими тваринами. З тих пір, як тільки в притулку з’являвся новий постоялець, що потребує опіки, любові або медичної допомоги, милосердна тварина тут же приходила до нього на допомогу, зігріваючи, обіймаючи або навіть вилизуючи вуха свого підопічного. Для нього навіть не мало значення, хто новий пацієнт – кішка або собака.

Працівники медичного центру вважають кота своїм талісманом, який обіцяє одужання кожного пацієнта притулку-клініки для тварин. Вони жартома називають Радеменеса медбратом і своїм колегою.

Читайте також

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >

Цифри вражають. Вчені підрахували, скільки тварин загинули у пожежах в Австралії

Науковці підрахували, що унаслідок лісових пожеж в Австралії, які вирували…

Читати повністю >
btn-up