В Індії заради пензликів щорічно незаконно вбивають 100 000 мангустів

магнуст

Впродовж останніх двох місяців у шести штатах Індії Бюро боротьби зі злочинністю у дикій природі (WCCB) реалізовувало операцію «Чисте мистецтво», в результаті якої, на нелегальних підприємствах вилучили 54 352 пензлі з мангустного волосся та 113 кілограмів сирого мангустного волосся.

Також заарештовано 43 людини, причетних до незаконного виробництва і збуту мангустного волосся. Про це повідомляє ZooVarta посилаючись на індійське видання Mongabay

Вже з початку 2000-них борці зі злочинністю у дикій природі відстежують торгівлю мангустним волоссям. За цей час це була вже 28-ма операція WCCB з метою стримування незаконної торгівлі мангустним волоссям.

– сказав учасником операцій Х. В. Гіріша.

«На кожен кілограм мангустного волосся, що використовується в кисті, гине близько 50 тварин. 
Це тому, що від кожного мангуста виходить лише близько 20 грамів хорошого волосся”
Пензлі з мангустового ворсу
Пензлі з мангустового ворсу

За оцінками експертів, кілограм чистого мангустного волосся може коштувати 100 000 індійських рупій(приблизно 1 400 дол.). Вони припускають, що в країні щомісяця виготовляють щонайменше 150 кілограмів. Щороку заради шерсті вбивають близько 100 000 мангустів.

Пензлі з мангустового ворсу
Пензлі з мангустового ворсу

Нелегальна торгівля є причиною загибелі тисяч мангустів по всій Індії щомісяця. Пензлики в основному використовують художники, які шукають вишуканості у своїй роботі. Зоологи стурбовані тим, що таке масове вбивство тварин може загрожувати вимиранню цього виду і все заради “дрібніших мазків пензлів”.

В Індії зустрічаються шість різних видів мангустів: індійський сірий, маленький індійський, рум’яний, крабовий, крапчастий та бурий. Індійський сірий мангуст – це найпоширеніший вид, за ним найбільше і полюють. Більшість пензлів виробляють в містечку Шеркот в штаті Уттар-Прадеш, який, як і місто Меєрут, є “столицею, що виробляє пензлі” Індії.

Зазначимо, що в Індії діє заборона на полювання, зберігання, транспортування та торгівлю мангустами (тут йдеться також і про шерсть). Такі злочини загрожують позбавленням волі на строк до семи років. 

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up