Як озеленюють планету за допомогою дронів: 1 млрд дерев до 2028 року

Стартап Flash Forest до 2028 року планує висадити 1 млрд дерев за допомогою дронів, повідомляє Зооварта з посиланням на сторінку “Зелений фонд” в Facebook.

Відео було презентовано на Економічному форумі в Давосі, в рамках програми Pioneers for the Planet, яка направлена на відновлення природи. Крім нової технології засівів, компанія має намір вивести спеціальні насіння, які проростають швидше звичайних.

Висадка дерев за допомогою дронів

Чи можуть інновації допомогти озеленити нашу планету ? Ще й як! WWFта Всесвітній економічний форум у Давосі World Economic Forum (21 -24 січня 2020) у серії коротких відео Pioneers for the Planet показали людей та компанії, які допомагають зменшувати тиск на довкілля та відновлювати природу. Часом, способи просто неймовірні! Дивіться на неочікуване використання дронів для масової висадки лісу на важкодоступних територіях та складних ландшафтах #ShareOurPlanet WWF Україна

Опубліковано Зелений Фонд Понеділок, 20 січня 2020 р.

Для посадки дерев планують використовувати важкий дрон власної розробки, який буде вистрілювати насінням з невеликої пневматичної гармати. Слідом за першим дроном буде летіти другий безпілотник, він займеться розпиленням азоту, добрив та інших поживних речовин, які дозволять насінню рости швидше. Після того, як два дрона викинули насіння і обробили їх добривами, третій дрон буде раз на тиждень пролітати над засіяними територіями і стежити за зростанням дерева.

Технологія, розроблена компанією, дозволить засівати території швидше, ніж традиційним способом. Представники Flash Forest стверджують, що цей метод дозволить відмовитися від додаткових витрат, які потрібні на вирощування саджанців в розсаднику протягом 12-24 місяців.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up