Як зрозуміти свого кота: вчимо розуміти свого вихованця з напівмяу

кот, кіт, котеня, кошеня

Кіт – найпопулярніша домашня тварина. При цьому він норовливий і незалежний. Як зрозуміти свого загадкового вихованця? Коти не тільки видають різні звуки, а й мають цілий мову жестів і характерних рухів.

Картинки по запросу домашний кот

Як кішка висловлює любов? Якщо вона треться до свого господаря мордочкою, то таким чином вона вражає свою любов. Таку ж поведінку можна помітити не тільки у ставленні до людини, а й до інших кішок – вони теж можуть висловлювати почуття один до одного.

Картинки по запросу кот выражает любовь

Навіщо коти труться об меблі? Якщо вихованець треться головою об предмети або меблі – це вже не прояв любові, а бажання позначити свою територію секретом сальних залоз, які розташовані біля губ і підборіддя. Між пальцями у кішок також знаходяться сальні залози, тому те ж саме і з гострінням кігтів до меблів та інші предмети: кішка лише показує, що їй добре живеться в цьому будинку і вона вважає його своєю територією.

Картинки по запросу Зачем коты трутся о мебель?

Як коти кажуть , що їм з вами комфортно? Коли вихованець тупцює на животі господаря, це зовсім не означає, що він щось у нього випрошує. Це звичка з дитинства – так кошенята зазвичай розминають черево кішці, збуджуючи рецептори, що відповідають за лактацію. Таким чином тварина показує, що відчуває себе розслаблено і в безпеці.

Картинки по запросу Как коты выражают комфорт?

Як зрозуміти який настрій у вашого вихованця? По котячому хвостику можна визначити, в якому настрої перебуває кішка. Якщо вона різко махає з одного боку в інший хвостом, зігнутим в гачок, це говорить про сильне збудження або роздратування. Якщо хвіст прямий і піднятий трубою, значить, вихованець налаштований доброзичливо, задоволений собою. А піднятий хвіст у вигляді знаку питання свідчить про те, що кішка налаштована доброзичливо і не проти пограти з господарем.

Картинки по запросу Как понять какое настроение у вашего кота?

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up