Екзотична 13-ка: яких незвичних звірів заводять у якості домашніх улюбленців найчастіше

На нашій планеті є мільйони видів тварин. Звісно, не всі можуть бути домашніми улюбленцями. Багатьом потрібна воля, специфічні умови життя. Однак є деякі екзотичні тваринки, яких часто люди беруть додому на виховання. Які ж вони – розкаже Zoovarta.
Куниця

- Ці тварини поширені найбільше. Їх вигулюють на повідку нарівні з кішками і собаками. А оскільки куниця має характер, далекий від лагідного, то деяким чотириногим друзям дістається від неї «на горіхи».
- Та й складнощів в утриманні тварин достатньо: привчити до лотка важко, гризе все, що попадається, включаючи і людські пальці. А з харчуванням і зовсім казус, бо в гастрономічному питанні вони дуже вибагливі, вважаючи за краще поїдати курчат і мишей.
Вомбат

- Австралійське тварина дуже нагадує хом’яка. Вомбат дуже пухнастий, але за розмірами, звичайно, перевершує не тільки хом’яків, але і кішок.
- А ще їх відрізняє спрага риття ям. Тому заводити їх краще в приватному секторі, а не в квартирі.
Лемур

- Своєю стрибучістю і навіть зовнішністю вони нагадують мавпочок. Але їх постава – це щось приголомшливе.
- Якщо ви не особливо товариський товариш, то можете сміливо заводити лемурів. Вони не будуть вам заважати, але й ви, в свою чергу, не особливо розраховуйте на те, що вони дозволять себе погладити.
Еублефар

- Ящірок стало модно тримати в квартирах, що нагадують суцільний тераріум. Ці рептилії не виробляють багато шуму. Їх довжина не перевищує 30-ти см. А щоб еублефару не було нудно, заведіть для нього пару.
- Розмноження у неволі для цих ящірок – не перешкода. Тому є шанс розводити еублефаров.
Лисичка-фенек

- Ця тварина віддалено нагадує собаку. Але має одну, а вірніше цілі дві особливості – здоровенні вуха! Таких великих вух немає ні в однієї тварини, крім слона. В тому сенсі, що їх розмір абсолютно не відповідає зросту цього милого і симпатичного звірятка.
- Приручити лисичку не складає особливих труднощів. Але слід пам’ятати, що її потрібно вигулювати, як звичайнісіньку собаку. Враховуйте цей фактор і не забувайте виводити лисичку подихати свіжим повітрям.
Літаюча білка

- Симпатична тварина, у якого довжина тіла дорівнює довжині хвоста. І в разі, якщо вам захотілося отримати її в якості компаньйона, врахуйте одну важливу обставину: білка веде нічний спосіб життя і не може жити без пари, тому що стрибати на самоті нудно.
Оцелот

- Якщо звичайні коти вам набридли, саме час потурбуватися придбанням карликового леопарда. І нехай вас не бентежить його ріст, адже оцелоти по своїй натурі хижаки і їх потрібто буде дрисирувати. Втім, іспанського живописця Сальвадора Далі це нітрохи не бентежило. Головне, дати зрозуміти хижакові, хто в домі господар.
Удав

- Любителі гострих відчуттів тримають в будинку удавів в спеціально обладнаних тераріумах. А іноді випускають на прогулянку по квартирі. Сміливі люди, нічого не скажеш. Але більшість з тих, хто утримує удавів в домашніх умовах, сходяться на думці, що характер тварин цілком спокійний. А двометрова довжина одомашненої змійки може відлякати злодія. Правда, з кормом доведеться напружитися, тому що удави люблять натуральну м’ясну їжу.
Лінивець

- Прекрасне звірятко, що не докучає своїм господарям, оскільки найбільше любить перебувати уві сні. А якщо прокидається, то знехотя перелазить з дивана на ліжко і назад.
- Але для зручності лінивця необхідно в квартирі сконструювати щось на зразок дерева, на якому він буде висіти. Найкраще виділити для цього чуда з неймовірно довгими кігтями окрему кімнату. І найпростішим рішенням в цьому питанні стане приватний сектор.
Капуцин

- Ці примати дуже симпатичні і кмітливі. Вони запросто можуть себе нагодувати. Мавпочки капуцини рухливі і стежать за чистотою свого тіла. Тому запасіться пахучими травами – капуцини люблять себе ними натирати.
- Довжина цих тварин не перевищує 55 см при вазі 1.2 кг. А якщо враховувати їх тривалість життя (40-50 років), то можна сміливо заводити такого і насолоджуватися його товариством протягом багатьох років.
Крокодил

- Зелений представник класу плазунів може мешкати не тільки в нетрях Африки і в зоопарку, а й у вашому приватному будинку. Правда, краще все-таки його замінити маленьким кайманом, у якого розмір щелеп менше, та й жити він може в прісній воді, а не солоної. Але без тераріуму вам все одно не обійтися.
- Якщо ваші житлові умови дозволяють насолоджуватися товариством хвостатого чудовиська, заводите його, не вагаючись. Та й непрохані гості більше докучати не стануть, тому що новий член родини любить гарчати по ночах.
Павук-птахоїд

- В якості альтернативи акваріумних рибок може запросто стати пухнастий павук-птахоїд. Місця він займає мало, павутину не пасе, в їжі не вибагливий.
- Птахоїд, крім птиці, любить ласувати мухами, рибами і тарганами. Причому, він не чекає, коли йому все принесуть на блюдечку. Павуки-птахоїди хороші мисливці і допоможуть вам впоратися з комахами, якщо вони в будинку є.
Хамелеон

- Маленький дракончик жовто-зеленого кольору дарує позитивний настрій, тому що здатний змінювати забарвлення. А залежить це не тільки від настрою хамелеона, але від вологості повітря і освітлення приміщення.
Читайте також
Новини

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів
Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…
Новини

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин
Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…
Новини

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак
Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…