Єдиного у світі орангутанга-альбіноса побачили в джунглях

Єдиного в світі відомого орангутана-альбіноса Альбу виявили в джунглях індонезійського острова Борнео, повідомляє Зооварта з посиланням на National Geographic.
Випущений раніше в дику природу унікальний орангутанг зустрівся вченим. Тварина зуміла пристосуватися до життя в лісі і захотіла подружитися з іншими представниками свого виду.
Раніше орангутана на ім’я Альба незаконно тримали в клітці в якості домашнього вихованця. Зоозахисники вилучили тварину і розмістили в розпліднику. Рік за Альбою спостерігали, а коли переконалися, що з нею все в порядку, випустили в природне місце існування.
Порятунок Альби став позитивною новиною для виду, що знаходиться під загрозою зникнення, оточення якого за останні десятиліття різко скоротилося через знищення лісів. Робочі плантацій і жителі сіл нападають на орангутанів, тому що бачать в них шкідників, а браконьєри відловлюють їх для продажу в якості домашніх тварин.
Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів
Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин
Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак
Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…