Євросоюз ухвалив “Зелену угоду” до 2050 року

ЄС

Лідери країн Європейського Союзу під час Європейського саміту ухвалили план перетворення Європи на перший кліматично-нейтральний континент до 2050 року. Про це повідомляєУкрінформ, передає Зооварта.

Президент Європейської Ради Шарль Мішель зазначив, що таке рішення потребувало врахування різних національних особливостей. Так для Польщі, потрібно більше часу на адаптацію відповідно до цього плану, оскільки країна значно енергетично залежить від вугілля. Від так у липні 2020 року Європейська Рада повернеться до обговорення ситуації у цій країні.

За словами Мішеля, ще півроку тому лише 8 держав-членів ЄС готові були підтримати мету досягнення кліматичної нейтральності. Натомість у червні вже 24 країни висловились “за”.

 – заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

“Ми обговорили всі можливості, які пов’язані з угодою. Безумовно, ми свідомі, що причиною для таких зусиль є руйнівні кліматичні зміни, які ми вже бачили. Але ми маємо рішучість подолати ці кліматичні зміни та перетворити цю роботу у нові можливості для Європейського Союзу”

У січні 2020-го Єврокомісія представить пропозиції щодо плану інвестицій у сталий розвиток Європи, який буде поєднаний зі справедливим перехідним механізмом в межах “Зеленої угоди”.

Після цього у березні Єврокомісія запропонує новий кліматичний закон у розвиток тієї “зеленої” дорожньої карти, яку у четвер представила Єврокомісія.

Читайте також

Тварини можуть передчувати землетруси – дослідження

Десять європейських вчених спільно провели дослідження на шести коровах, п’ятьох…

Читати повністю >

Уряд Канади заборонив імпорт цуценят з України після загибелі тварин у літаку МАУ

Влада Канади заборонила імпорт цуценят з України після того, як…

Читати повністю >

У Житомирі встановили поїлки для вуличних тварин

У Житомирі встановили поїлки для вуличних тварин, які потерпають від…

Читати повністю >
btn-up