Євросоюз ухвалив “Зелену угоду” до 2050 року

ЄС

Лідери країн Європейського Союзу під час Європейського саміту ухвалили план перетворення Європи на перший кліматично-нейтральний континент до 2050 року. Про це повідомляєУкрінформ, передає Зооварта.

Президент Європейської Ради Шарль Мішель зазначив, що таке рішення потребувало врахування різних національних особливостей. Так для Польщі, потрібно більше часу на адаптацію відповідно до цього плану, оскільки країна значно енергетично залежить від вугілля. Від так у липні 2020 року Європейська Рада повернеться до обговорення ситуації у цій країні.

За словами Мішеля, ще півроку тому лише 8 держав-членів ЄС готові були підтримати мету досягнення кліматичної нейтральності. Натомість у червні вже 24 країни висловились “за”.

 – заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

“Ми обговорили всі можливості, які пов’язані з угодою. Безумовно, ми свідомі, що причиною для таких зусиль є руйнівні кліматичні зміни, які ми вже бачили. Але ми маємо рішучість подолати ці кліматичні зміни та перетворити цю роботу у нові можливості для Європейського Союзу”

У січні 2020-го Єврокомісія представить пропозиції щодо плану інвестицій у сталий розвиток Європи, який буде поєднаний зі справедливим перехідним механізмом в межах “Зеленої угоди”.

Після цього у березні Єврокомісія запропонує новий кліматичний закон у розвиток тієї “зеленої” дорожньої карти, яку у четвер представила Єврокомісія.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up