Австралієць прихистив 38 коал. Тепер тварини живуть у корівнику, теплиці й будинку

В Австралії з вересня горять ліси. Загинули щонайменше 28 людей. Знищено понад 10 мільйонів гектарів. Це більше за територію Португалії. Згоріли 2,2 тисячі будинків. Люди всіляко намагаються врятувати дику природу і тварин, повідомляє Зооварта з посиланням на gazeta.ua.

Дон Фрестер – фермер з Катумби, який врятував понад 3 десятки коал.

– розповів Дон.

Дружина їхала провідати матір у Мосмані. Біля дороги побачила двох обгорілих коал. Поряд були ще три мертві. Зателефонувала мені. Я сказав шукати живих. Знайшла слабку коалу з дитинчам. Усіх забрала в машину.
У себе на сторінці попросила порадити клініку. З нами одразу зв’язалися дві. Забрали самку з ведмежам. Вони були в найгіршому стані. За тиждень мати-коала померла. Дитинча тримають у клініці. Решту попросили доглядати нас, бо немає місць. Розписали, що треба робити.
За кілька днів ми вже мали 14 коал. Сусіди питали, чи можемо брати ще. Щодня приїжджають допомагати волонтери. Почали переказувати гроші з усієї країни,

Зараз в сім’ї Дона 38 коал, вони тримають їх в корівнику, теплиці й будинку. В гаражі їм не подобається. У загоні на пасовиську бояться. У них не померла жодна тварина, бо ветеринари віддають лише тих, за кого не бояться.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up