Австралієць прихистив 38 коал. Тепер тварини живуть у корівнику, теплиці й будинку

В Австралії з вересня горять ліси. Загинули щонайменше 28 людей. Знищено понад 10 мільйонів гектарів. Це більше за територію Португалії. Згоріли 2,2 тисячі будинків. Люди всіляко намагаються врятувати дику природу і тварин, повідомляє Зооварта з посиланням на gazeta.ua.

Дон Фрестер – фермер з Катумби, який врятував понад 3 десятки коал.

– розповів Дон.

Дружина їхала провідати матір у Мосмані. Біля дороги побачила двох обгорілих коал. Поряд були ще три мертві. Зателефонувала мені. Я сказав шукати живих. Знайшла слабку коалу з дитинчам. Усіх забрала в машину.
У себе на сторінці попросила порадити клініку. З нами одразу зв’язалися дві. Забрали самку з ведмежам. Вони були в найгіршому стані. За тиждень мати-коала померла. Дитинча тримають у клініці. Решту попросили доглядати нас, бо немає місць. Розписали, що треба робити.
За кілька днів ми вже мали 14 коал. Сусіди питали, чи можемо брати ще. Щодня приїжджають допомагати волонтери. Почали переказувати гроші з усієї країни,

Зараз в сім’ї Дона 38 коал, вони тримають їх в корівнику, теплиці й будинку. В гаражі їм не подобається. У загоні на пасовиську бояться. У них не померла жодна тварина, бо ветеринари віддають лише тих, за кого не бояться.

Читайте також

У Києві п’яний господар спустив свого стафорда на меншого пса

В Києві власник бійцівського пса напідпитку вирішив спустити свого чотирилапого…

Читати повністю >

На Волині, у річці Стир, через брудну воду масово загинула риба

У Волинській області в річці Стир зафіксували масову загибель риби…

Читати повністю >

В Закарпатті жінка продає маленьку беззахисну косулю

Закарпатка Наталія Русин в групі «Свалява» опублікувала допис про продаж маленької косулі….

Читати повністю >
btn-up