Чоловік на очах у господаря застрелив породистого пса

У Караганді чоловік на очах у свого сусіда застрелив маленького домашнього пса породи джек-рассел-тер’єр, повідомляє Зооварта з посиланням на Tengrinews.kz.

Повідомляється, що пес на ім’я Рембрандт прожив в сім’ї карагандинців трохи більше трьох років, чоловік купив його спеціально для свого сина. Відтоді хлопчик та пес були нерозлучні: вони разом гралися, їли, спали в одному ліжку.

– згадує господар.

Це був дуже розумний, дресирований і повністю здоровий пес з усіма потрібними щепленнями, документами. Він був абсолютно чистим, ми з ним навіть ходили в баню, а після кожної прогулянки мили йому лапи з шампунем. Він завжди слухав мої команди. Якщо відчував небезпеку , наприклад, від великих собак, просився до мене на руки. Якщо бачив машину, відразу відходив в сторону. Його знали і любили всі сусіди, діти підходили, щоб з ним привітатися ,

Нещодавно, 7 січня, чоловік гуляв з Рембрандтом на вулиці неподалік власного двору. Пес подружився з вівчаркою, яка сиділа на прив’язі біля приватного будинку.

– розповідає чоловік.

Цікаво, що будинок не обгороджений, так що підійти до нього може будь-хто. А та вівчарка, незважаючи на розмір, дуже добра. Я зазвичай чекав осторонь, поки вони награються, потім Рем сам біг до мене, і ми поверталися “,

Саме у той день чоловік почув хлопок, а коли підійшов до місця, побачив свого пса у крові. Він був вже мертвим. За його словами, поруч стояв господар будинку, який заявив, що вирішив убити “бродячу” собаку.

– згадує господар.

Я відразу викликав поліцейських. Вони теж стали говорити, що це просто собака, навіщо ж так побиватися. Той чоловік показав їм дозвіл на зберігання зброї”,

Експертиза показала, що куля наскрізь пробила шию Рембрандта.

Чоловік, який вистрілив у пса, зазначив, що злякався Рембрандта, нібито він міг кинутися на його дітей. Але, якщо він стріляв при них, це тільки погіршує ситуацію. Зараз у події розбираються правоохоронці.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up