Чоловік подорожує світом зі своїм тхором, щоб вберегтися від депресії

Чоловік кинув роботу та продав все майно, щоб подорожувати по світу зі своїм тхором, повідомляє Зооварта з посиланням на The New York Post.

У 2015 році британець Чарлі Хаммертон прийшов до притулку для тварин, але не став брати собаку або кішку, як усі. Його увагу привернув непосидючий тхір невеликого розміру. Хлопець вирішив прихистити тварину і назвав його Бандит.

Пару років потому у житті Чарлі сталася низка трагічних подій: спочатку померла його мати, потім близький друг, а у кінці року від серцевого нападу померла нова дружина батька Чарльза. Це було важким ударом для хлопця, він довго не міг оговтатися і вирішив якось змінювати своє життя.

У той час Чарльз жив у чудовій квартирі, мав хорошу роботу, три машини і багато заощаджень. Не вагаючись, чоловік вирушив подорожувати світом зі своїм тхором Бандитом. За вісім місяців спільної подорожі вони відвідали 25 міст в 11 країнах. За місяці подорожей Чарлі став трохи біднішим, але набагато щасливішим, і життя його стало більш цікаве, в тому числі і завдяки маленькому другу.

Читайте також

В Антарктиді пінгвіни на 2 місяці раніше повернулись на станцію “Академік Вернадський”

На станції “Академік Вернадський” з’явились 5 пінгвінів. Така поява була…

Читати повністю >

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >
btn-up