Дайвер визволив величезну акулу з пастки

Китова акула довжиною в 15 метрів піднялася з глибини до поверхні води і підпливла до дайвера, щоб він їй допоміг, повідомляє Зооварта з посиланням на Onwaves.su.

Китова акула – це справжній гігант підводного світу, який може досягати мінімум 12 метрів в довжину, але більшість тварин цього виду досягають у довжину 25 метрів і навіть більше. На відміну він інших акул, китові акули харчуются лише планктоном, тому не становлять загрози для людей.

Дайвер на ім’я Мік Гаерсон був досвідченим, тому відразу зрозумів, що поведінка китової акули, яка підплила до нього, незвична. Згодом чоловік зрозумів, що акула припливла по допомогу – її плавець заплутався в сітці і самостійно скинути її у неї не виходило. Тому дайвер підплив до акули впритул і почав акуратно розплутувати сітку, яка так сильно сплуталася, що утворила вузли. Довелося застосувати дайверський інвентар, який у Міка завжди був з собою.

Приблизно через 15 хвилин йому, нарешті, вдалося визволити акулу з пастки. Весь цей час вона була нерухома – акула розуміла, що людина допомагає. Як тільки сітка була скинута, вона легенько штовхнула дайвера плавцем, немов поплескуючи по плечу, а потім почала повільно занурюватися вниз.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up