Дивовижна зустріч: жінка побачила фото свого пса на пивній банці

У США жінка знайшла свого загубленого пса за допомогою банки пива з зображеннями собак з притулків, повідомляє Зооварта з посиланням на Medialeks.

Компанія з виробництва пива запропонувала публікувати на банках з напоєм фотографії собак з притулку, і ця акція принесла несподіваний результат. Мешканка одного з штатів США помітила на знімку пса, якого сподівалася побачити вже кілька років.

Мешканка штату Міннесота, гортаючи стрічку в фейсбуці, побачила пост про проект пивоварні, який потрапив у безліч ЗМІ і спільнот. Суть проекту полягала у тому, щоб друкувати на банках з напоєм фотографії собак, які шукають нових господарів, невелику розповідь про них і контактну інформацію для бажаючих взяти собі тварину або ж допомогти зоозахисникам грошима.

Здивуванню жінки не було меж, коли на одному з фото вона впізнала свого пса, який зник у 2017 році. Побачивши свою улюбленицю на банці пива, американка тут же зв’язалася з притулком і надала докази того, що це дійсно її собака. Виявилося, що на мікрочіпі тварини збереглося ім’я жінки, але контактна інформація була застарілою, тому зоозахисники не змогли зв’язатися з власницею.

Тепер собака відправиться додому в інший штат за рахунок фінансової підтримки притулку. Як саме пес опинився у Флориді після того, як зник в Айові, незрозуміло. Але це не заважає господині бути щиро щасливою тому, що вона нарешті знову зустріне свою улюбленицю.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up