Дивовижна зустріч: жінка побачила фото свого пса на пивній банці

У США жінка знайшла свого загубленого пса за допомогою банки пива з зображеннями собак з притулків, повідомляє Зооварта з посиланням на Medialeks.

Компанія з виробництва пива запропонувала публікувати на банках з напоєм фотографії собак з притулку, і ця акція принесла несподіваний результат. Мешканка одного з штатів США помітила на знімку пса, якого сподівалася побачити вже кілька років.

Мешканка штату Міннесота, гортаючи стрічку в фейсбуці, побачила пост про проект пивоварні, який потрапив у безліч ЗМІ і спільнот. Суть проекту полягала у тому, щоб друкувати на банках з напоєм фотографії собак, які шукають нових господарів, невелику розповідь про них і контактну інформацію для бажаючих взяти собі тварину або ж допомогти зоозахисникам грошима.

Здивуванню жінки не було меж, коли на одному з фото вона впізнала свого пса, який зник у 2017 році. Побачивши свою улюбленицю на банці пива, американка тут же зв’язалася з притулком і надала докази того, що це дійсно її собака. Виявилося, що на мікрочіпі тварини збереглося ім’я жінки, але контактна інформація була застарілою, тому зоозахисники не змогли зв’язатися з власницею.

Тепер собака відправиться додому в інший штат за рахунок фінансової підтримки притулку. Як саме пес опинився у Флориді після того, як зник в Айові, незрозуміло. Але це не заважає господині бути щиро щасливою тому, що вона нарешті знову зустріне свою улюбленицю.

Читайте також

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >

Цифри вражають. Вчені підрахували, скільки тварин загинули у пожежах в Австралії

Науковці підрахували, що унаслідок лісових пожеж в Австралії, які вирували…

Читати повністю >
btn-up