Для котів створили робота-компаньйона

У Китаї стартап Enabot запустив краудфандингову кампанію з виробництва компаньйона для котів, який буде розважати їх протягом дня, коли господарів немає вдома. Про цікавинку повідомляє ZooVarta з посиланням на інформаційний новинний портал “24”.
Відомості про робота
Сам робот Ebo має вигляд невеликої кулі, яка може переміщуватись, їздити будинком. “Котячий друг” може видавати різноманітні звуки, гратись з пухнастим лазерем, та зображувати емоції своїми “очима” на LED-дисплеї.
Завдяки вбудованій лазерній камері робот сканує кімнату і може гратись з кішкою легко уникаючи перешкод .
Тривалість автономної роботи – 2 год, після чого робот сам добирається до зарядної станції. Також ним можна керувати дистанційно через смартфон.
Вартість
Ціна базової конфігурації робота на етапі збору коштів становила 158 доларів (це приблизно 3 800 гривень згідно з валютним курсом станом на 30 листопада 2019 року). У планах розробників випустити Pro-версію робота, вона буде дорожчою (198 дол.- орієнтовно 4 800 грн), однак така модель буде мати вбудований штучний інтелект, який розумітиме, коли саме хоче бавитись киця.

Коли можна придбати?
Початок виробництва, що послідує і реалізації товару, заплановано на прикінці грудня 2019-го. На реалізацію стартапу виробники вже зібрали 250 тис. дол.
Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів
Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин
Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак
Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…