Франція заборонить вбивство новонарождених пташенят у м’ясорубках і кастрацію поросят без анестезії

Франція вирішила заборонити жорстоке відношення до тварин у яєчній і м’ясній індустрії, повідомляє Зооварта з посиланням на Veganstvo.info.

Щодоби для майже 150 тисяч курчат чоловічої статі, які народилися у інкубаторі, життя починається і закінчується у той же день. Курчата-півники яйценосної породи курей приречені на смерть, тому що вони не можуть виробляти яйця і не виростають достатньо швидко, щоб використовувати їх з вигодою для продажу і споживання м’яса. Тому курчат, що вилупилися, упорядковують: курочок – в рабство, півників – в м’ясорубку. Франція вирішила накласти заборону на таку звичайну практику «вибракування» пташенят, яка полягає в перемелюванні живих курчат в м’ясорубках.

-заявив міністр сільського господарства Франції Дідьє Гійом.

Ми хочемо рухатися вперед, шляху назад немає. Мета полягає в тому, щоб зобов’язати компанії зробити це до кінця 2021 року. Нам потрібно знайти метод, який можна використовувати у великих масштабах,

На додачу до припинення жорстокої практики з курчатами, Гійом оголосив, що Франція заборонить каструвати поросят без анестезії, натомість вимагаючи, щоб тваринники використовували належні методи знеболювання при видаленні статевих органів свиней.

Вбивство газом, подрібнення і удушення – все ще поширені способи вбивства пташенят в усьому світі. У багатьох інших країнах це загальноприйнята галузева практика, як і кастрація поросят без анестезії. Свині, які використовуються для м’ясної промисловості в якості свиноматок, зазвичай проводять більшу частину свого життя, будучи ув’язненими в металеві ящики для вагітних, які настільки тісні, що тварини ледь можуть в них рухатися. Їх змушують виношувати в середньому 23 поросят на рік. Немовлят забирають у них через кілька тижнів після народження, а потім відгодовують, щоб убити або використовувати для заміни свиней, чиї тіла вже зношені.

Після цих заборон поросята-самці більше не будуть каструватися без знеболюючих засобів, а мільйони пташенят будуть позбавлені від жаху загибелі на високошвидкісних м’ясорубках, що покладе край двом з найжорстокішим практикам тваринництва у Франції.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up