Херсонські школярі організували переробку пластику і отримали грант на 12,5 тисячі євро

У Херсоні школярі виграли грант на 12 500 євро під переробку пластикових відходів у потрібні речі, повідомляє Зооварта з посиланням на День.

У Херсоні еко-команда учнів загальноосвітньої школи №32 виграла 12,5 тисяч євро і зможе реалізувати новий проект, створивши завод для переробки пластикових відходів. Зазначається, що вісімнадцять учнів віком від дванадцяти до шістнадцяти років разом з вчителькою біології Ольгою Демченко переробляють більше 30 кілограм пластику.

Все почалося два роки тому з обміну порожніх ПЕТ-пляшок на солодощі. Контейнер в шкільному дворі заповнювався пляшками, а після підприємство викуповувало їх для переробки. На отримані гроші для школярів купували солодощі. У якийсь момент компанії стало невигідно співпрацювати зі школою, але важливу справу вирішили не кидати. Школярі склали свою програму і отримали від благодійного фонду механічний прес, який дозволяє переробляти пляшки в брикети. Школа виділила приміщення, і справа запустилася.

Помітивши групу ініціативних школярів, благодійний фонд надав херсонцям грант у 12,5 тисяч євро на закупівлю верстатів, пристосованих під подрібнення пластика і виготовлення всіляких потрібних в господарстві речей: від лавок якої завгодно форми до адресних табличок для міста. Для повної реалізації проекту активістам не вистачає тільки відповідного приміщення. У Херсонській мерії пообіцяли допомогти в пошуках майбутнього цеху по переробці пластику.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up