“Історія Лізи” виробники фільму та Держкіно прокоментували сцену з утопленням цуценят

фильм История Лизы

У Державному агентстві України з питань кіно розповіли про те, що знали про сцену у фільмі “Історія Лізи”, де зображено утоплення цуценят. Водночас там зазначили, що агентство не може встановлювати цензуру на творчі концепції авторів фільмів. Про це Держкіно повідомило УНН, передає Зооварта.

— повідомили у Держкіно.

“Про наявність згаданої сцени у фільмі „Історія Лізи“ Агентству було відомо, оскільки фільм було створено за державної підтримки. Частиною третьою статті 15 Конституції України передбачено, що цензура в Україні заборонена, тому Держкіно жодним чином не може виступати цензором творчих концепцій авторів фільмів”

На противагу, виробники кінофільму “Історія Лізи” просять вибачення “за перевищення градусу емоційного напруження у кадрах фільму, де тонуть цуценята”.

Водночас вони зазначили, що цуценята перебували у цілковитій безпеці під час зйомок.

— повідомили у кінокомпанії.

“Від імені виробників кінофільму “Історія Лізи“ перепрошуємо за перевищення градусу емоційного напруження у кадрах фільму, які викликали резонанс серед аудиторії, небайдужої до долі тварин. З абсолютною відповідальністю заявляємо, що жодна жива істота не постраждала фізично в процесі фільмування. У процесі зйомки були дотримані всі необхідні правила обережності, засоби для забезпечення безпеки” 

Разом з цим вони стверджують, що тоді коли відбувались зйомки, вода була тепла, після того, як цуценят опустили у воду їх одразу ж витягли, а підтвердженням цього є відеофайли. Також наголосили, що цю сцену не було потрібно, адже її зняли за один дубль.

Повідомляється, НВО придбали фільм “Історія Лізи” аби показати у 14 країнах Європи. Як стверджує режисер   стрічки Олександр Жовна, у жодні країні не відреагували таким чином, як українські зоозахисники.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up