Історія порятунку: кіт два роки прожив у стіні торгового центру

Кота, який застряг в стіні магазину торгового центру, врятували через два роки, повідомляє Зооварта з посиланням на Daily Mail.

У стіні одного з південнокорейських торгових центрів застряг кіт. Тварина потрапила в пастку між перекриттями будівлі і не могла вибратися. Коту вдалося вижити лише завдяки небайдужому чоловікові, який працює в одному з магазинів торгового центру. Чоловік піклувався про тварину, приносив їжу та воду. Він щодня відкручував панелі, щоб нагодувати пухнастика. Втім, витягнути кота через маленьку шпарку не мав змоги.

Чоловік не раз звертався за допомогою до адміністрації торгового центру і до рятувальників, але ті так і не змогли зрозуміти, де знаходиться кіт.

Відомо, що в цілому кіт сидів в стіні протягом двох років. Ніхто не міг знайти його, адже він переміщався всередині стіни по вузькому проходу. До місця, яке виявив чоловік, чотирилапий підходив тільки тоді, коли хотів трохи підкріпитися.

Але в січні 2020 року пригоди кота закінчилися. Адміністрація ТЦ остаточно вирішила врятувати його і запросила службу порятунку. Протягом декількох годин вони свердлили і довбали стіни і стелю магазину, сподіваючись, що кіт злякається шуму і зачаїться в якомусь одному місці. Так і сталося – чотирилапого в’язня вдалося зловити через дірку в стелі.

Після всіх процедур кота повернули чоловікові, який за ним доглядав весь цей час. Новий господар привіз тварину до себе додому, де улюбленець дуже швидко обжився.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up