Компанія Pöttinger розробила систему захисту тварин при скошуванні трави

З метою захисту тварин, які мешкають на сільськогосподарських угіддях, компанія Pöttinger розробила систему захисту Sensosafe, повідомляє Зооварта з посиланням на Аграрії Разом.

Система вважається першою у світі для допомоги косарям у виявленні дрібних тварин. Розроблені дві виробничі версії, які планується випробувати та оцінити у цьому сезоні. Перший — це сенсорна планка, встановлена ​​безпосередньо на передню косарку. При виявленні оптичними датчиками тварин, що лежать у траві, до гідравліки надсилається сигнал про автоматичне підняття косарки.

Друга версія розроблена для задньої косарки. Закриваючи повну робочу ширину, вона за допомогою оптичних датчиків контролює проміжну раму та датчик встановлений між трактором та агрегатом. При виявленні датчиками перешкод, система сповіщає тракториста за допомогою візуальних та звукових сигналів. Виробник зазначає, що датчик можна також використовувати для покриття наступного проходу передньою косаркою.

Виробник стверджує, що датчики працюють у будь-яких умовах, включаючи прямі сонячні промені, а також здатні ідентифікувати тварин за розмірами, і навіть комах.

Читайте також

В окупованому Криму знаходять мертвих дельфінів з ножовими порізами

Біля берегів окупованого Криму волонтери Центру порятунку морських ссавців знаходять…

Читати повністю >

Хом’яки опинилися під загрозою вимирання

Європейські хом’яки (інша назва – звичайні) опинилися під загрозою вимирання…

Читати повністю >

Тварини можуть передчувати землетруси – дослідження

Десять європейських вчених спільно провели дослідження на шести коровах, п’ятьох…

Читати повністю >
btn-up