Компанія Pöttinger розробила систему захисту тварин при скошуванні трави

З метою захисту тварин, які мешкають на сільськогосподарських угіддях, компанія Pöttinger розробила систему захисту Sensosafe, повідомляє Зооварта з посиланням на Аграрії Разом.

Система вважається першою у світі для допомоги косарям у виявленні дрібних тварин. Розроблені дві виробничі версії, які планується випробувати та оцінити у цьому сезоні. Перший — це сенсорна планка, встановлена ​​безпосередньо на передню косарку. При виявленні оптичними датчиками тварин, що лежать у траві, до гідравліки надсилається сигнал про автоматичне підняття косарки.

Друга версія розроблена для задньої косарки. Закриваючи повну робочу ширину, вона за допомогою оптичних датчиків контролює проміжну раму та датчик встановлений між трактором та агрегатом. При виявленні датчиками перешкод, система сповіщає тракториста за допомогою візуальних та звукових сигналів. Виробник зазначає, що датчик можна також використовувати для покриття наступного проходу передньою косаркою.

Виробник стверджує, що датчики працюють у будь-яких умовах, включаючи прямі сонячні промені, а також здатні ідентифікувати тварин за розмірами, і навіть комах.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up