Кривава мода: відомий бренд спонсорує жорстокість на кролячих фермах

Всесвітньо відомий бренд “розкішної моди” Dolce & Gabbana продовжує використовувати кроляче хутро, спонсоруючи жорстокість на кролячих фермах, повідомляє Зооварта з посиланням на Peta.

Орілаг – генетично маніпульована порода кроликів, розроблена Французьким національним інститутом сільськогосподарських досліджень. Цей тип хутра є зареєстрованою французькою торговою маркою, який відомий своєю м’якістю і щільністю. Його використовують декілька брендів “розкішної моди”, такі як Dolce & Gabbana.

Нещодавно активісти французької групи прав тварин виявили жорстокість, що відбувається на Орілагових кролячих фермах. Їх знахідки показали, що сотні кроликів змушені місяцями стояти на брудних дротяних підлогах, ніколи не бачачи денного світла.

Все своє життя кролики проводять в тісних клітках у темряві, вони страждають від зневоднення, неправильного харчування та ран, а також інших травм. Кожен четвертий кролик, який спостерігався на фермі, гинув від стресових факторів ще до того, як його відправляли на забій.

Щогодини на Орілагових кролячих фермах вбивають близько сотні кроликів, і роблять це дуже жорстоко. Їх вішають на лапи, перерізають горло, а кров стікає з їхніх тіл, поки вони рядком ковзають по конвеєру.

Тварини продовжують страждати через торгівлю хутром, оскільки такі марки, як Dolce & Gabbana, відмовляються припинити отримувати прибуток від цієї галузі, навіть коли їх конкуренти залишили хутро в минулому.

Читайте також

В Києві в моторному відсіку маршрутки застрягло кошеня: водій їздив з ним цілий день

У Києві кошеня застрягло в моторному відсіку маршрутки. Пасажири заблокували…

Читати повністю >

Тварини майже без їжі. У вінницькому міні зоопарку проблеми з фінансуванням через карантин

Вінницький міні зоопарк потребує допомоги, адже через карантин тварини залишились…

Читати повністю >

Співробітники університету Верони можуть ходити на роботу разом з домашніми тваринами

Завдяки ініціативі Smart pet working… in office ректор Університету Верони…

Читати повністю >
btn-up