Кривавий обряд у Неаполі: в жертву принесли понад 100 тис. тварин

бики

Раз на 5 років у храмі Гадхімаї в непальському селі Баріяпур (неподалік від кордону з Індією) проходить релігійний фестиваль, більш відомий як найбільш криваве релігійне дійство у світі. Про це повідомляє BBC, передає ZooVarta.

Паломники вірять, що такі жертвоприношення допоможе здійснити їхні бажання.

Для порятунку сотень тисяч биків, буйволів та інших домашніх тварин зоозахисники організували величезну міжнародну кампанію, однак їм так і не вдалось зупинити ритуальне масове жертвоприношення на фестивалі богині Гадхімаї в Непалі.

Жертвоприношення буйволів

Верховний суд Непалу виступив із закликом припинити кривавий ритуал. А в сусідній Індії, звідки на “свято” їдуть мільйони прочан, цьогоріч встановили на дорогах пости, на яких поліцейські забирали у торговців худобу, яку вони везли через кордон.

У вівторок вранці близько 200 м’ясників взялися за кукре – непальські ножі, що нагадують мачете.

Зоозахисники стверджують, що таке жертвоприношення безглузде і жорстоке, воно завдає тваринам страшного болю і страждання, бо не з першого разу вдається стяти голову. На цей забій тварин везуть у жахливих умовах, часто без їжі і води. А ще такі картини насилля породжують жорстокість серед населення та негативно впливають на психіку дітей.

Жертвоприношення буйволів і кіз

Паломники вірять в силу богині Гадхімаї і в те, що жертвоприношення їй допоможе виконанати їхні бажання. На фестиваль кожні п’ять років з’їжджаються до двох мільйонів людей. У вбивстві буйволів та інших тварин беруть участь лише обрані. Решта із задоволенням спостерігають.

До слова, найбільшу кількість буйволів, а це 500 тисяч, паломники обезголовили у 2019 році, і це не рахуючи інших тварин: кіз, голубів, пацюків.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up