Лайка, яка загубилася в лісі, знайшла свого господаря через 2,5 роки

Господар загубив собаку, а вона завдяки щасливому випадку сама до нього повернулася через 2,5 роки, повідомляє Зооварта з посиланням на onliner.by.

Західносибірська лайка Шах – унікальна собака. Адже вона знайшла свого господаря сама через 2,5 роки. Приблизно 2 роки Шах жив разом з улюбленим господарем у Мінську. Разом вони часто виходили у ліс на полювання і відчували до цього заняття особливу пристрасть. Господар навіть навчив собаку всім навичкам. Одного разу, під час чергового полювання Шах побіг за кабаном і зник. Шукали тварину довго, але так і не знайшли.

Але нещодавно собака з’явилася на подвір’ї білоруського селища Річки, з проволокою на шиї. Власники будинку зробили фото лайки та розмістили в соцмережах у надії на те, що господар знайдеться.

Завдяки збігові обставин власник пса зайшов в групу з зниклими тваринами в соціальних мережах і не повірив своїм очам – на фото був його Шах. Чоловік одразу зв’язався з людьми, які прихистили пса. Він сказав, що по фото і опису лайка – його, і попросив притримати пару днів. Це була дивовижна зустріч. Виявилося, лайку мінчанин шукав більше двох років. А коли господар вигукнув ім’я пса, той радісно замахав хвостом і стрибнув у машину.

За словами господаря, першу добу у будинку Шах відчував сильний стрес, був дикуватим і відмовлявся від їжі. Вчора ситуація змінилася, і лайка потихеньку звикає до свого дому.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up