Лікар-ортопед у США виготовив понад 20 тисяч протезів для тварин

Ортопед зі штату Вірджинія, США, вже 15 років виготовляє спеціальні протези для тварин, які втратили кінцівки. Деррік Кампана врятував вже понад 20 тисяч тварин, повідомляє Зооварта з посиланням на Маяк.

Лікар-ортопед Деррік Кампана з Вірджинії (США) довгий час займався дослідженням протезування для людей, але, коли він побачив поні на трьох ногах, його серце здригнулося. Поні Енджел-Марі в дитинстві віддавила ноги мама. Лікар не міг лишитися осторонь та виготовив унікальний протез для тварини, яка була вимушена пересуватися на трьох кінцівках.

У 2005 році Кампана створив компанію по догляду за тваринами з протезами Animal Ortho Care. Вона робить ортопедичні пристрої для всіх звірів: і традиційних домашніх улюбленців, і тварин із зоопарків. Один протез в середньому коштує тисячу доларів, скоби – 500 доларів.

– каже Деррік Капана.

За багато років я бачив стільки тварин, і одні мені стали близькими менше, інші -більше, як, наприклад, Енджел Марі. Зазвичай мені надсилають відео коня або якоїсь іншої тварини, яка не може пересуватися. І я задаюся питанням: «А чи можна тут допомогти?» Якщо чесно, то, коли я побачив Енджел-Марі, дуже сумнівався в успіху. А тепер вона ходить, і мені іноді здається, що це сон. Це просто чудо!»

За 15 років у Дерріка з’явилася велика база клієнтів. Він конструював протези для собак, кішок, кіз, лисиць, верблюдів, коней, газелей, овець і навіть слонів. Засновник Animal Ortho Care також складає навчальну програму і записує відео для ветеринарів, що займаються ортопедією і протезуванням.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up