Мільйон морських птахів загинуло через потепління води в океані

У Тихому океані через “теплу пляму” загинуло вже понад мільйон птахів і морських ссавців, повідомляє Зооварта з посиланням на CNN.

Вчені з Університету Вашингтона з’ясували, що потепління води в океані спровокувало загибель мільйонів морських птахів менш, ніж за рік — це одне з найбільших масових вимирань в історії людства.

Масова загибель птахів відбувається періодично протягом п’яти років. На узбережжя Тихого океану в Алясці, Орегоні, Вашингтоні та інших прибережних штатів хвилі прибиває десятки тисяч трупів.

Уточнюється, що сильна спека, яка вперше почалася у 2013 році і посилилася з літа 2015 по 2016 роки нагріла ділянку довжиною 1600 км у Тихому океані на 3-6°C. У результаті, гребінь високого тиску заспокоїв води океану, залишивши без штормів, щоб допомогти воді охолонути. Це завдало сильної шкоди морській екосистемі регіону.

До того ж, різко скоротилася кількість дрібної риби, яка є основною харчової базою для птахів. Відбулося скорочення водоростей, якими харчувалися цілий ряд тварин. При цьому масово зацвіли шкідливі водорості, так само убивши багато тварин. Це призвело до виснаження від голоду птахів і їх масового вимирання.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up