Мільйон морських птахів загинуло через потепління води в океані

У Тихому океані через “теплу пляму” загинуло вже понад мільйон птахів і морських ссавців, повідомляє Зооварта з посиланням на CNN.

Вчені з Університету Вашингтона з’ясували, що потепління води в океані спровокувало загибель мільйонів морських птахів менш, ніж за рік — це одне з найбільших масових вимирань в історії людства.

Масова загибель птахів відбувається періодично протягом п’яти років. На узбережжя Тихого океану в Алясці, Орегоні, Вашингтоні та інших прибережних штатів хвилі прибиває десятки тисяч трупів.

Уточнюється, що сильна спека, яка вперше почалася у 2013 році і посилилася з літа 2015 по 2016 роки нагріла ділянку довжиною 1600 км у Тихому океані на 3-6°C. У результаті, гребінь високого тиску заспокоїв води океану, залишивши без штормів, щоб допомогти воді охолонути. Це завдало сильної шкоди морській екосистемі регіону.

До того ж, різко скоротилася кількість дрібної риби, яка є основною харчової базою для птахів. Відбулося скорочення водоростей, якими харчувалися цілий ряд тварин. При цьому масово зацвіли шкідливі водорості, так само убивши багато тварин. Це призвело до виснаження від голоду птахів і їх масового вимирання.

Читайте також

У Києві п’яний господар спустив свого стафорда на меншого пса

В Києві власник бійцівського пса напідпитку вирішив спустити свого чотирилапого…

Читати повністю >

На Волині, у річці Стир, через брудну воду масово загинула риба

У Волинській області в річці Стир зафіксували масову загибель риби…

Читати повністю >

В Закарпатті жінка продає маленьку беззахисну косулю

Закарпатка Наталія Русин в групі «Свалява» опублікувала допис про продаж маленької косулі….

Читати повністю >
btn-up