Міськрада Києва виділить 4,2 млн грн на допомогу трьом притулкам для тварин

КМДА

Чиновники Київської міськради мають намір виділити 4,2 млн грн на допомогу притулкам для тварин, які створені та функціонують з ініціативи громадськості. Про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА, передає Зооварта.

Зазначено, що відповідне рішення ухвалила Київська міська рада. Там планують, що ці кошти мають використати на першочергові потреби притулків і утримання тварин у них.

– пояснив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

“Ми внесли зміни до профільної цільової програми Києва та спрямовуємо обсяги допомоги притулкам, що є учасниками цільової міської програми та спільно із містом працюють над поліпшенням умов життя бездомних тварин, впровадженням цивілізованих методів зменшення чисельності тварин, залишених напризволяще тощо. Так, активними учасниками програми є організації “Київське товариство захисту тварин”, товариство захисту тварин “SOS”, благодійна організація “Благодійний фонд “Сіріус”. Кошти розподілятимуть пропорційно кількості тварин у притулку”

Департамент міського благоустрою також запрошує інші притулки та громадські організації до співпраці з містом у реалізації міської програми.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up