Мисливиця робить “сексуальні” фото з вбитими тваринами і хизується ними в соцмережах

охотница

Жінка-мисливиця Люсі Джейн з Нової Зеландії вбиває тварин, а потім фотографується зі своїми «трофеями» майже оголена. Про це повідомляє ZooVarta посилаючись на інформацію американську організацію захисту прав тварин у світі Peta.

мисливиця Люсі Джейн з Нової Зеландії
Фото: Peta.

За словами авторів видання, мисливці люблять стверджувати, що вони не отримують задоволення від вбивства тварин, але ці фотографії майже голої жінки-мисливиці з впольованими тваринами на спині доволі суперечать їхнім словам.

– йдеться у повідомленні видання.

«Люсі Джейн, мисливець з Нової Зеландії, схоже, насолоджується вбивством тварин, а потім позує для провокаційних «сексуальних» фотосесій з їх трупами, часто з кров’ю, намазаною на неї»
мисливиця Люсі Джейн з Нової Зеландії
Фото: Peta.

Жінка ходить на полювання разом зі своїм чоловіком та трьома малими дітьми п’ять-вісім разів на місяць. Зазвичай полюють на свиней, оленів, сарну, кіз, кроликів та кенгуру. Іноді у тварин стріляють або забивають до смерті. У якості мисливців пара використовує собак.

твердить сама Люсі Джейн.

“Якщо ми хочемо вполювати свиню, ми беремо собак, які відстежують їх. Потім беремо свиню “на гачок” та пристрілюємо її”.
мисливиця Люсі Джейн з Нової Зеландії
Фото: Peta.

Жінка переконана, якщо б люди були дійсно проти вбивства тварин, то вони мали б стати вегетаріанцями.

На своє виправдання, Люсі зазначає, що вона виступає проти експлуатації тварин в сільському господарстві і наголошує, що полює аби їх від цього “врятувати”. Також юна мисливиця згадує про перенаселення тваринами. Однак насправді перенаселення трапляється тільки через те, що люди захоплюють все більше й більше природного середовища проживання тварин, забираючи їх дорогоцінний простір в якому вони можуть жити.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up