На Філіппінах 9-річний хлопчик відкрив притулок для тварин

Хлопчик із добрим серцем витрачав кишенькові гроші на годування трьох вуличних собак, а згодом разом із батьками відкрив притулок для таких тварин, повідомляє Зооварта з посиланням на Lifter.

Філіппінець Кен Аманте, якому лише 9 років, вразив весь світ своїм добрим серцем і сильною любов’ю до тварин. Він почав підгодовувати бездомних собак з того дня, як став отримувати від батьків кишенькові гроші. Йшов з рюкзаком в найближчий магазин, набивав його їжею і годував всіх бездомних тварин, що зустрічалися на його шляху.

Одного разу батько хлопчика вирішив простежити, куди щодня ходить син, і на що він витрачає кишенькові гроші. Він був вражений, коли побачив, що хлопчик годує трьох бездомних собак. Це була доросла собаака і два її цуценя, яких Кен назвав Черниш, Каштан і Бєлиш.

Батько настільки був гордий за сина, що потайки сфотографував його і виклав пост у соціальній мережі. Цей пост облетів весь світ завдяки ЗМІ. Історія настільки зворушила людей, що все почали пропонувати допомогу і висилати гроші на їжу тваринам. Це допомогло здійснити хлопчикові свою головну мрію. У 9 років він відкрив притулок для бездомних і назвав його “Клуб щасливих тварин”.

З 2014 року Кен і співробітники притулку врятували більше сотні голодуючих і хворих тварин, а також надали незліченну кількість їжі бездомним собакам і кішкам.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up