На Філіппінах 9-річний хлопчик відкрив притулок для тварин

Хлопчик із добрим серцем витрачав кишенькові гроші на годування трьох вуличних собак, а згодом разом із батьками відкрив притулок для таких тварин, повідомляє Зооварта з посиланням на Lifter.

Філіппінець Кен Аманте, якому лише 9 років, вразив весь світ своїм добрим серцем і сильною любов’ю до тварин. Він почав підгодовувати бездомних собак з того дня, як став отримувати від батьків кишенькові гроші. Йшов з рюкзаком в найближчий магазин, набивав його їжею і годував всіх бездомних тварин, що зустрічалися на його шляху.

Одного разу батько хлопчика вирішив простежити, куди щодня ходить син, і на що він витрачає кишенькові гроші. Він був вражений, коли побачив, що хлопчик годує трьох бездомних собак. Це була доросла собаака і два її цуценя, яких Кен назвав Черниш, Каштан і Бєлиш.

Батько настільки був гордий за сина, що потайки сфотографував його і виклав пост у соціальній мережі. Цей пост облетів весь світ завдяки ЗМІ. Історія настільки зворушила людей, що все почали пропонувати допомогу і висилати гроші на їжу тваринам. Це допомогло здійснити хлопчикові свою головну мрію. У 9 років він відкрив притулок для бездомних і назвав його “Клуб щасливих тварин”.

З 2014 року Кен і співробітники притулку врятували більше сотні голодуючих і хворих тварин, а також надали незліченну кількість їжі бездомним собакам і кішкам.

Читайте також

В окупованому Криму знаходять мертвих дельфінів з ножовими порізами

Біля берегів окупованого Криму волонтери Центру порятунку морських ссавців знаходять…

Читати повністю >

Хом’яки опинилися під загрозою вимирання

Європейські хом’яки (інша назва – звичайні) опинилися під загрозою вимирання…

Читати повністю >

Тварини можуть передчувати землетруси – дослідження

Десять європейських вчених спільно провели дослідження на шести коровах, п’ятьох…

Читати повністю >
btn-up