На Херсонщині розстріляли вагітних олениць

На Херсонщині невідомі розстріляли табун рідкисних тварин – благородних оленів, повідомляє Зооварта з посиланням на Голос України.

У Херсонській області компанія з рушницями жорстоко розправилася з цілим табуном оленів. Причому кілька з них були вагітними самицями, котрі от-от мали принести приплід. Ці олені мешкали в приватному вольєрному господарстві «Тайван», що в Каховському районі області. Одного разу вони перепливли затоку Каховського моря й подалися до іншого берега — у Бериславський район. Якийсь час вони гуляли на території Національного природного парку «Кам’янська Січ», працівники якого по змозі охороняли їх та підгодовували. Тварини мали повернутися назад, але браконьєри з рушницями просто перестріляли п’ятьох з дев’яти благородних оленів, а решта порозбігалися в невідомому напрямку.

Обставини цинічного знищення рідкісних тварин разом з поліцією з’ясовують працівники нацпарку «Кам’янська Січ». Користувачі соціальних мереж пригадали, що хтось з учасників розстрілу вирішив похизуватися: виклав у Інтернет фотографії скривавлених оленячих туш. Та після того як поліція й правозахисники узялися шукати браконьєрів, знімки зникли. 

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up