На Львівщині 25-річний кінь допомогає дітям з синдромом Дауна та аутизмом

У Львівській області в Регіональному ландшафтному парку “Знесіння” люди з інвалідністю можуть пройти дієвий курс терапії, суть якої полягає у спілкуванні з кіньми, повідомляє Зооварта з посиланням на 032.ua.

В Домівці врятованих тварин, яка знаходиться у Регіональному ландшафтному парку “Знесіння”, почали практикувати сеанси іповенції. Іповенція – це маловідомий напрямок кінної терапії для людей з інвалідністю, синдромом Дауна та аутизмом. Відомий факт, що спілкування з тваринами може позитивно впливати на емоційний стан людей, покращувати настрій та допомагати там, де більш нормативні заходи не такі ефективні. Цей вид терапії наразі активно вивчають психологи, її використовують в корекційній освіті. Суть її полягає в комунікації людини з конем на більш “Дружніх” та рівноцінних умовах, тобто догляд, спілкування, але не верхова їзда.

В Домівці якраз проживають кілька тварин, яких раніше врятували з поганих умов догляду та утримання. Ці коні вже геть старі, проте здатні покращувати настрій людей, контактуючи з ними. Навіть тварина зі слабким здоров’ям може відігравати важливу роль, допомагаючи психологам у їхній роботі з людьми.

Один з таких коней – дідусь “Сивий”, якому вже 25 років. Він якраз і взяв участь у сеансі іповенції і, попри хвору спину, розважав дітей, ласував яблуками та охоче йшов на контакт.

Читайте також

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >

Цифри вражають. Вчені підрахували, скільки тварин загинули у пожежах в Австралії

Науковці підрахували, що унаслідок лісових пожеж в Австралії, які вирували…

Читати повністю >
btn-up