На Львівщині 25-річний кінь допомогає дітям з синдромом Дауна та аутизмом

У Львівській області в Регіональному ландшафтному парку “Знесіння” люди з інвалідністю можуть пройти дієвий курс терапії, суть якої полягає у спілкуванні з кіньми, повідомляє Зооварта з посиланням на 032.ua.

В Домівці врятованих тварин, яка знаходиться у Регіональному ландшафтному парку “Знесіння”, почали практикувати сеанси іповенції. Іповенція – це маловідомий напрямок кінної терапії для людей з інвалідністю, синдромом Дауна та аутизмом. Відомий факт, що спілкування з тваринами може позитивно впливати на емоційний стан людей, покращувати настрій та допомагати там, де більш нормативні заходи не такі ефективні. Цей вид терапії наразі активно вивчають психологи, її використовують в корекційній освіті. Суть її полягає в комунікації людини з конем на більш “Дружніх” та рівноцінних умовах, тобто догляд, спілкування, але не верхова їзда.

В Домівці якраз проживають кілька тварин, яких раніше врятували з поганих умов догляду та утримання. Ці коні вже геть старі, проте здатні покращувати настрій людей, контактуючи з ними. Навіть тварина зі слабким здоров’ям може відігравати важливу роль, допомагаючи психологам у їхній роботі з людьми.

Один з таких коней – дідусь “Сивий”, якому вже 25 років. Він якраз і взяв участь у сеансі іповенції і, попри хвору спину, розважав дітей, ласував яблуками та охоче йшов на контакт.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up