На моніторинг якості повітря в Києві виділили 40 млн грн

смог у Києві

Київська міська державна адміністрація виділить 40 млн грн на закупку нових приладів, які зможуть вимірювати стан якості повітря з високою точністю. Водночас у КМДА хочуть створити спеціалізований орган для управління якістю повітря та комісію, яка здійснюватиме державний моніторинг.

Про це розповів депутат Київради та голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий на своїй сторінці у Facebook, передає Зооварта.

– написав Костянтин Яловий.

“ Щойно Київрада за моєю пропозицією погодила виділення в бюджеті коштів на систему моніторингу якості повітря у столиці. Розмір бюджетних вкладень становитиме 40 мільйонів гривень. Це дозволить здійснювати контроль екологічного стану міста, попереджати та прогнозувати виникнення надзвичайних ситуацій, приміром таких, як ми мали цієї осені, коли місто було вкрите смогом і туманом”.

Він заспокоює, що тепер не потрібно буде хвилюватись через високі показники забруднення, а навпаки, всі дані дослідження будуть доступні для всіх.

Нагадаємо, що впродовж вересня-жовтня 2019-го у Києві спостерігався туман-смог, який днями не зникав. Так за даними сайту Windy.com, 20 жовтня стан повітря у Києві був одним з найгірших у світі, адже був надзвичайно високий рівень СО2 і всі ці шкідливі речовини ширились країною.

Дані сайту Windy.com,

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up