На Вінничині облаштовують штучні водопої для диких тварин

Щоб уберегти диких тварин від спраги через безсніжну зиму, лісівники Вінницької області почали споруджувати штучні водойми, повідомляє Зооварта з посиланням на Місто.

Лісівники Вінниччини облаштовують штучні водопої для лісових мешканців, щоб уберегти диких тварин від спраги. Зокрема, у Жмеринському лісництві, де розташований вольєр для напіввільного утримання ланей та муфлонів, розчистили ставок. Окрім цього, почали спорудження ще однієї штучної водойми, яка слугуватиме запасною для мешканців вольєру і постачатиме вологою інших тварин лісових угідь лісництва.

– розповідає лісничий Жмеринського лісництва Сергій Горбатюк.

Зміни клімату, посушливе літо, відсутність оптимальної кількості опадів, знижується рівень ґрунтових вод. І це впливає негативно не лише на стан лісових культур. Адже тварини у пошуках вологи мігруватимуть із наших лісів, а в гіршому випадку – будуть гинути, не приводитимуть здорове потомство. Тому питання забезпечення водопоями диких тварин дуже важливе,

На проведення таких робіт господарство не отримує фінансування від держави. Тому жмеринські лісівники за власні кошти винаймають спеціальну техніку, яка копає ставки. Часто лісівники у посушливу пору розвозять угіддями воду у цистернах для тварин. Але такі заходи потребують багато затрат і не покривають питні потреби лісових мешканців.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up