На Вінничині у замерзлій річці гинуть сотні лебедів

Сотня лебедів залишилися зимувати на річці у селі Пиків Калинівського району і гинуть там, повідомляє Зооварта з посиланням на Vlasno.

У Вінницькій області в одній з річок місцеві мешканці помітили кілька померлих птахів. Виявилося, що понад сто лебедів залишилися зимувати на річці Снивода, а тепер замерзають там.

-розповідає місцева мешканка.

Зараз на річці багато молодих лебедів, у яких ще не розвинені крила, щоб полетіти з дорослими у затишне місце. Старі птахи не можуть покинути своїх дитинчат, тому всю зиму сидять тут. Я бачила, як вони пірнають у воду та шукають їжі, але її там вже немає. Зараз сидять на не замерзлій частині річки. Можливо, вони повмирали, тому що хотіли їсти або через мороз. Вже тиждень, як загиблих птахів хвилі прибивають до берега, а потім їх клюють ворони та розносять лисиці. Бачила, що вчора один лебідь ще був ледь живим, а сьогодні він помер,

Інші очевидці розповідають, що на річці зараз плаває десять лебедів, ще двоє загиблих лежить на березі. Від них залишилися одні ребра, навколо лежить пір’я. Така ситуація трапилася ще у трьох районах Вінниччини. Рятувальники щодня виїжджають на такі виклики, але врятувати птахів не можуть, тому що вони відлітають, коли до них хтось підходить. 

Фахівці регулярно виїзжають на подібні виклики, але кажуть, що надавати допомогу та діставати лебедів – немає сенсу. Озера та річки частково замерзли, їм є де плавати.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up