Названо причину, через яку живцем згоріли 30 мавп у німецькому зоопарку

згорів мавп'ятник

Німецька поліція підозрює 60-річну жінку та двох її дорослих доньок у смертельній пожежі в ‎зоопарку в новорічну ніч. ‎Про це повідомляє Зооварта посилаючись на BBC.

Як зазначається жінки придбали через інтернет небесні ліхтарики і запустили їх у новорічну ніч. Мабуть, вони не знали, що вони взагалі заборонені в Німеччині.

Поліція каже, що небесні ліхтарики саме такого типу і спричинили пожежу

Зі слів правоохоронців всього випустили п’ять небесних ліхтариків, чотири знайшли ‎біля згорілого мавпятника.‎ Вичислити хто це зробив вдалось через новорічні записки, які були прикріплені на цих ліхтарях.

Жінкам може загрожувати до п’яти років ув’язнення або штраф.‎

Пожежа, яка спалахнула у новорічну ніч, знищила весь мавпятник.‎ Загинули понад 30 тварин, зокрема рідкісних горил та мавп у місті Крефельд ‎у землі Північний Рейн-Вестфалія. з них рідкісні борнейські орангутанги, шимпанзе та ігрунки мешкали.

Зоопарк також втратив 45-річного самця західної низинної горили Массу та його самку. Масса ‎був однією з найстаріших горил Європи, що мешкав в зоопарку.‎

Вижили двоє шимпанзе та сім’я з семи горил. Вони перебувають в сусідньому саду ‎горил – пожежникам вдалося не допустити поширення полум’я з мавпятника.‎

Дві врятовані горили

Один пожежник, Андреас Клос, сказав: “Ми були вражені, що будівля так швидко згоріла”. Він ‎зазначив, що в ній навіть не було протипожежної системи.‎

Мавпятник ‎збудували у 1975 році. Він відтворював клімат для мешканців тропічних лісів – ‎фруктових кажанів, птахів, а також приматів.

Наразі на вході до зоопарку встановили меморіал із квітами, свічками та ‎плакатами.‎

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up