Поблизу Одеси замість притулку побудують крематорій для тварин

кот

Влада міста передумала будувати на 6-му кілометрі Овідіопольської дороги притулок для тварин. Натомість там зведуть крематорій та колумбарій. Про це повідомила в.о. директора департаменту екології Валентина Дацюк повідомила у коментарі “Пушкінській”, передає ZooVarta.

За словами чиновниці, на земельній ділянці в 1,4 га, що на вулиці Аеропортівській 9-А, чиновники планували облаштувати Муніципальну службу поводження з тваринами, де мали зібрати воєдино всі ветеринарні відділи, які займаються безпритульними тваринами та їх виловом. Зокрема, мав з’явитися ветеринарний комплекс зі швидкою допомогою, автопарк, адміністрація, господарський корпус, муніципальна лабораторія і перетримка.

Однак тепер все це буде розташовуватися на вулиці Отамана Головатого, 32. Адже у 2019 КП «Муніципальний центр екологічної безпеки» отримало в оренду приміщення за цією адресою і потреба у будівництві притулку на Аеропортівській відпала.

Але, як зазначає Валентина Дацюк, проблема з похованнями тварин залишилася. Тому в мерії вирішили облаштувати там крематорій і колумбарій(місце, де будуть розміщені урни з прахом тварин). 

– говорить вона.

«Нам ця земля потрібна і нам її відведуть. Але там буде виключно термічна установка по кераміці тварин і колумбарна стінка. Тому використовувати цю землю будуть тільки для поховань тварин »

Що стосується притулку, то він поки в місті його будувати поки не планують. Як розповідає Дацюк, в ньому немає поки необхідності.

 – відповіла начальниця відомства.

«Що таке муніципальний притулок? Це той же концтабір, скажімо так. Привезли собаку і, давайте будемо відверті, мало охочих забрати тварину з притулку. Хіба що приїжджають сільські жителі і забирають в якості охорони для будинків. Дуже рідко хто бере в міську квартиру »

Нагадаємо, що муніципального притулку поки в місті немає. З комунальними службами співпрацює Благодійна установа «Притулок для захисту і допомоги бездомним тваринам», більш відомий як Німецький притулок, яке розташовується на вулиці Аеропортівській, 11. Тут стерилізують тварин і тимчасово, під час лікування, утримують, після чого випускають на волю. Всього установа може вмістити до 500 собак і 100 котів.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up