Пожежа у зоопарку Франції забрала життя понад 50 тварин

На заході Франції у місті Ла-Флеш 25 січня сталася пожежа в зоопарку, унаслідок якої загинула велика кількість тварин, повідомляє Зооварта з посиланням на Ouest France.

Пожежа в зоопарку, розташованому на заході Франції у місті Ла-Флеш привела до загибелі близько 50 кажанів, сов і декількох рептилій. Зазначається, що вогонь спалахнув у нещодавно відремонтованій будівлі. П’ятдесят кажанів, п’ять рептилій, в числі яких три ящірки гекона, хвостата сова і азіатська змія загинули.

Працівники зоопарку відзначають, що пожежа могла нанести значно більших збитків, оскільки полум’я загрожувало також вольєру, де тримали жирафів і тапірів, проте пожежники змогли його швидко ліквідувати.

В даний час головною причиною загоряння вважається несправність електропроводки. Поліція не вважає, що це міг бути злий умисел. Пожежні спеціалісти мають провести огляд місця загоряння і надати додаткову інформацію.

В той же час команда зоопарку стверджує, що він залишається відкритим для відвідувачів для того, щоб уберегти персонал від безробіття, а зоопарк – від закриття.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up