“Пробачте мені”: у Великобританії знедолений чоловік залишив собаку у церкві зі зворушливою запискою

пес

В англійському місті Блекпул у церкві знайшли собаку прив’язаного до вівтаря. Його залишив знедолений господар разом зі зворушливою запискою. Про це пише BBC, передає Зооварта.

Собаку знайшли служителі католицької церкви Найсвятішого Серця. У записці господар написав про те, чому покинув свого улюбленця.

– йшлося у листі.

“Цей собака – дуже важлива частина мого життя, і я просто не розумію, як мені ще вчинити. У мене зараз дуже важкий період в житті, і я просто не можу уявити, щоб він жив зі мною на вулиці, змерзлий та голодний… Я люблю тебе, і мені дуже, дуже, дуже шкода”

У листі знедолений розповів, що 22 березня 2020 року собаці виповниться сім років, а також, що він дуже спокійний, доброзичливий і ласкавий. Також там йшлося про хворобу лап собаки та про сподівання на нову домівку для чотирилапого.

Як звати собаку, невідомо, тож йому дали прізвисько Крекер. Королівське товариство з боротьби із жорстоким поводженням з тваринами (RSPCA) повідомило, що він почувається добре й про нього піклуються.

– сказав Інспектор RSPCA Вілл Лемпінг.

“На жаль, іноді в житті людей настають дійсно важкі часи, і їхні обставини можуть змінитися докорінно. Серце розривається від думки, що десь там хтось сильно сумує за Крекером і переживає за нього”

Якщо найближчим часом власники Крекера не заберуть його, собаці шукатимуть нових господів.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up