Собак, яких мали усипити в Харкові, повернули у Дніпро після протестів зоозахисників

собака

Собак, яких відвезли для усипляння до Харкова повернули у рідне місто — Дніпро. Цьому сприяли акції-протесту зоозахисників. Вже тут собак, стерилізують, чіпують та зроблять щеплення після чого відпустять. Так на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Дніпра Борис Філатов, передає ZooVarta

– зазначив Борис Філатов.

«Кілька днів тому назад заблудлі підприємці… знаючи, що в Дніпрі апріорі не знищують тварин, викликали з Харкова шкуродерів. Щоб вивезти з території підприємства 25 бродячих собак і вбити їх у Харкові. А сьогодні особисто заступник мера Михайло Лисенко поїхав до Харкова й забрав нещасних тварин. Назад до Дніпра. Тут псів стерилізують, зроблять щеплення та чіпування і відпустять назад на свободу»

Він стверджує, що у Дніпрі діє одна з найкращих програм в Україні, яка бореться з безпритульними собаками, проводять щеплення, стерилізацію та чіпування. До того ж зоозахисники у місці дуже активні. Це підтверджує сам мер. Філатов також переконаний, що вбивати безпритульних собак — не є найкращим рішенням у розв’язання цієї проблеми.

Як повідомляли ЗМІ, керівництво Дніпровського заводу «Інтерпайп» найняло підрядника, який відловив з території підприємства 25 собак і відвіз до Харкова. Зоозахисники влаштували протест, адже підприємство відоме у місті своїми жорстокими діями щодо тварин. Дніпряни побоювались, що собак вб’ють.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up