Собака все життя провела у підвалі, а тепер вчиться жити наново

Пудель все життя провів у підвалі, а тепер вчиться жити по-справжньому, повідомляє Зооварта з посиланням на Bigpicture.

Крихітна собака на ім’я Бібі все життя провела у тісній клітці в підвалі. До свого визволення собака ніколи не бачила сонця, ніколи не ходила по землі, ніколи не знала, що є ще щось, крім маленької клітки і поганої їжі.

У розплідник в Північній Кароліні прийшли з обшуком працівники Товариства захисту тварин Сполучених Штатів. Тварин забрали, але особливу увагу рятувальників привернула саме Бібі, яку тримали під замком в клітці і використовували тільки як “виробницю” нових цуценят. Пуделя відвезли до ветеринарної клініки, де її помітила співробітниця, яка не змогла не забрати Бібі до себе.

– ділиться жінка.

«Вона весь час сиділа в кутку, була налякана до смерті. Я не могла не забрати її додому »,

Коли жінка принесла Бібі додому, собака розгубилася від величезного простору, адже вона звикла жити в крихітній клітці. Бібі ніколи не бачила сонця, не знала, як виглядає трава, спочатку навіть лякалася. Але з часом звикла і тепер бігає з задоволенням по всьому будинку і грає.

Бібі була не єдиною твариною на цій собачій фермі: там було більше 150 собак, а також ще були кішки і кози, які жили в схожих умовах. Деяких тримали виключно заради розведення, інші були на перетримці перед продажем.

За кілька місяців Бібі повністю адаптувалася до навколишнього середовища. Вона стала багато їсти, бігати будинком і гратися з іншими собаками в саду.

Іграшки Бібі

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up