Собака з притулку стала рекордсменкою України

польот собаки

Уперше в Україні здійснено тандемний політ на параплані з собакою. Подію офіційно зафіксували у Національному Реєстрі Рекордів України. Рекордсменкою стала собака з притулку – лайка Дзиґа. Вручення сертифікату про рекорд відбулося у прямому ефірі програми Ранок з Україною, передає Зооварта.

Політ відбувся наприкінці листопада на парадромів під Києвом у Ходосівці. Пілот параплана, а за сумісництвом і власник собаки став досвідчений спортсмен, світовий рекордсмен з дальності безпосадочного польоту на аерошюті Дмитро Єсипчук.

Зазначимо, що подружжя Дмитра Єсипчука та Лани Вєтрової чотири роки тому забрали додому з Бородянського притулку для тварин три собаки. До слова, двоє з них – Дзиґа і Укроп, – знімаються в реаліті-серіалі «Життя Собаче» на YouTube-каналі, який направлений на підтримку собак з притулку як головні герої.

Спершу Дзига лише спостерігала за польотами на параплані свого господаря, однак несподівано власник вирішив взяти її з собою у політ. Для цього придумали спеціальне спорядження для собаки і цілих дві страховки. У польоті Дзиґа зовсім не відчувала страху, вона з цікавістю споглядала землю з висоти.

– розповіла Лана Вєтрова.

«Для нас на першому місці був не рекорд, а безпека польоту. Тож якби ми побачили у собаки страх чи паніку, звісно, що ніхто б її не примушував. Але Дзиґа продемонструвала олімпійський спокій, і в першу чергу тому, що вона звикла довіряти своєму господарю навіть не на сто, а на двісті відсотків! Вона піде за ним і у вогонь, і у воду. Адже саме він врятував Дзигу з клітки притулку і вона до останнього подиху буде йому віддана. Така особливість собак з притулку»
Політ собаки

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up