Собаки-моделі збирають гроші на благодійність

Сім собак, яких фотографує 29-річна студентка-медик, допомагають їй зібрати гроші на благодійність, повідомляє Зооварта з посиланням на BBC.

У дівчини є сім моделей – шотландські вівчарки Фентон, Тіаго, Торін, Гімлі, Мерфі і Джара, а також аляскинський клі-кай на ім’я Привид. До них іноді приєднується Фьяна, що належить матері Кайлі. Популярність фотографій собак виросла завдяки соцмережам, і тепер допомагає зібрати тисячі фунтів на благодійність.

Студентка Кайлі фотографує собак з 10 років. Вона каже, що це почалося саме собою – адже її перша собака Флінт дуже добре виглядав на тлі природи Шетландських островів. Однак після смерті Флінта від раку кісток у 2007 році Кайлі відклала камеру і перестала робити фотографії. Усе змінилося у 2011 році, коли дівчина побачила у подруги новонароджених цуценят. Тоді вона повернулася до улюбленої справи.

Кайлі натренувала собак бути слухняними і позувати для фото, тож вони роблять це з легкістю. За гарну поведінку собаки отримують нагороду.

На численні прохання Кайлі створила благодійний календар на 2020 рік. Вони розлетілися миттєво – по всій Європі, Америці, Канаді, Новій Зеландії та Австралії. Завдяки цьому вдалося зібрати 2 000 фунтів стерлінгів для благодійної організації The Ambulance Staff Charity та Bravehound, яка забезпечує навчання та собак для підтримки ветеранів.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up