SpaceX запустила у космос генно-модифікованих мишей і пивоварню. Яка мета незвичного поєднання?

SpaceX 5

Напередодні, 5 грудня, компанія SpaceX здійснила запуск ракети Falcon 9 з мису Канаверал. На борту корабля є, зокрема, модифіковані «могутні миші» та пивоварня, повідомляє News13 , передає Зооварта.

Ракета вивела на траєкторію до Міжнародної космічної станції безпілотний корабель Dragon з 2585 кг вантажу. Попередньо очікують, що вже 8 грудня Dragon прибуде на місце призначення.

Борт Dragon перевозить запчастини та інструменти для членів бригади МКС. А також 40 мишей, деякі з них генетично модифіковані. Їх використають у науковому проєкті, щоб дослідити втрату м’язів і кісток за умов низької сили тяжіння. Адже для космонавтів у мікрогравітації ця проблема не аби як актуальна.

– сказав Патрік О’Нілл з Національної лабораторії США.

“Дослідники справді можуть скористатися цим унікальним середовищем, щоб побачити, чи зможемо ми створити кращі ліки, кращі терапевтичні засоби для космонавтів на космічній станції, а також пацієнтів тут, на Землі”

Там наголошують, що кожну мишу повернути на Землю живою і неушкодженою.

На Міжнародну космічну станцію доставлять також обладнання та сировину для пивоваріння від компанії Аnheuser-Busch. Космонавти проведуть експеримент із впливу мікрогравітації на проростання насіння ячменю.

ROCKET LAUNCH LIVE: Watch SpaceX launch a Falcon 9 rocket from Cape Canaveral Air Force Station, sending a supply mission to the ISS.

Опубліковано News 13 Четвер, 5 грудня 2019 р.

Читайте також

В окупованому Криму знаходять мертвих дельфінів з ножовими порізами

Біля берегів окупованого Криму волонтери Центру порятунку морських ссавців знаходять…

Читати повністю >

Хом’яки опинилися під загрозою вимирання

Європейські хом’яки (інша назва – звичайні) опинилися під загрозою вимирання…

Читати повністю >

Тварини можуть передчувати землетруси – дослідження

Десять європейських вчених спільно провели дослідження на шести коровах, п’ятьох…

Читати повністю >
btn-up