Співробітники цирку довели тигрицю до жахливого стану

У штаті Техас, США, співробітники пересувного цирку довели тигрицю до жахливого стану, повідомляє Зооварта з посиланням на Pikabu.

У свої 9 місяців тигреня на ім’я Ейша важило всього 13 кілограмів замість належних 55-60 в цьому віці. Її тіло покривали лисини, шкіра була дуже суха, всюди були синці. Також тигреня мало глистів та інших паразитів.

Віка Кеахей, засновниця служби порятунку диких тварин і освітнього центру в Техасі, дізналася про цю тварину через регіональний Департамент сільського господарства США. Один з інспекторів був дуже стурбований станом Ейші і хотів передати її на піклування досвідченому фахівцеві. Вони одразу викупили тигрицю з пересувного цирку, у якому тварина ділила клітку з дорослим тигром, який часто її ображав.

Належний догляд і увага зробили чудеса. Жінка два рази на день приходила до Ейші, щоб дати ліки і посидіти з нею, поспілкуватися, приголубити. Також були необхідні лікарські ванни, щоб вилікувати численні шкірні захворювання. Тигриця дуже полюбила приймати ванни і поступово пішла на поправку.

Вже за 8 місяців Ейшу було не впізнати – вона стала стрімко набирати вагу, а її шерсть відновилася. Як тільки вона зміцніла, її познайомили з іншим врятованим тигром, який жив в цьому центрі. З тих пір тварини стали нерозлучні.

Завдяки турботі співробітників центру порятунку тварин ця історія має щасливий кінець!

Читайте також

В Антарктиді пінгвіни на 2 місяці раніше повернулись на станцію “Академік Вернадський”

На станції “Академік Вернадський” з’явились 5 пінгвінів. Така поява була…

Читати повністю >

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >
btn-up