Співробітники цирку довели тигрицю до жахливого стану

У штаті Техас, США, співробітники пересувного цирку довели тигрицю до жахливого стану, повідомляє Зооварта з посиланням на Pikabu.

У свої 9 місяців тигреня на ім’я Ейша важило всього 13 кілограмів замість належних 55-60 в цьому віці. Її тіло покривали лисини, шкіра була дуже суха, всюди були синці. Також тигреня мало глистів та інших паразитів.

Віка Кеахей, засновниця служби порятунку диких тварин і освітнього центру в Техасі, дізналася про цю тварину через регіональний Департамент сільського господарства США. Один з інспекторів був дуже стурбований станом Ейші і хотів передати її на піклування досвідченому фахівцеві. Вони одразу викупили тигрицю з пересувного цирку, у якому тварина ділила клітку з дорослим тигром, який часто її ображав.

Належний догляд і увага зробили чудеса. Жінка два рази на день приходила до Ейші, щоб дати ліки і посидіти з нею, поспілкуватися, приголубити. Також були необхідні лікарські ванни, щоб вилікувати численні шкірні захворювання. Тигриця дуже полюбила приймати ванни і поступово пішла на поправку.

Вже за 8 місяців Ейшу було не впізнати – вона стала стрімко набирати вагу, а її шерсть відновилася. Як тільки вона зміцніла, її познайомили з іншим врятованим тигром, який жив в цьому центрі. З тих пір тварини стали нерозлучні.

Завдяки турботі співробітників центру порятунку тварин ця історія має щасливий кінець!

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up