Співробітники університету Верони можуть ходити на роботу разом з домашніми тваринами

Завдяки ініціативі Smart pet working… in office ректор Університету Верони дозволив співробітникам брати домашніх улюбленців на роботу. Ректор заявив, що це підвищує продуктивність праці і стимулює творчість.

В Італії – це сміливий крок, адже дуже мало державних установ дозволяють співробітникам брати з собою собак та котів на роботу. Про це повідомляє Йод.media.

особисто повідомив про своє рішення ректор П’єр Франческо Ночині.

“Наявність улюбленця поруч значно підвищує продуктивність праці, оскільки робить атмосферу розслабленішою, стимулює творчий підхід і полегшує взаємодію між колегами”, –

Очевидно, що допускатимуть собак і котів маленьких або середніх розмірів. Для великих собак попередньо потрібна поведінкова оцінка.

При цьому власники мають дотримуватися правил університету, щоб не заважати своїм колегам і виконувати робочі обов’язки. Власники собак і котів мають забезпечити наявність мікрочіпа, довідки про здоров’я тварини, а також нести відповідальність за поведінку, благополуччя, гігієну своїх вихованців упродовж усього перебування тварини всередині університету.

Чотириногі гості не зможуть вільно пересуватися в університетських приміщеннях: абсолютна заборона для собак і кішок буде встановлена на вхід в аудиторії, конференц-зали, їдальні, приміщення для кава-брейків, навчальні кімнати, лабораторії і медичні установи.

Читайте також

В Антарктиді пінгвіни на 2 місяці раніше повернулись на станцію “Академік Вернадський”

На станції “Академік Вернадський” з’явились 5 пінгвінів. Така поява була…

Читати повністю >

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >
btn-up