Стала відома причина загибелі трьохсот птахів, які впали на землю

На англійському острові Англсі на дорозі були виявлені мертвими близько трьохсот шпаків. Ймовірно, вони загинули через хижака, повідомляє Зооварта з посиланням на BBC.

Місяць тому в Північному Уельсі на дорозі знайшли сотні мертвих шпаків. Очевидці стверджують, що бачили птахів живими в небі, а потім вони нібито впали мертвими. Місцева жителька Ханна Стівенс розповіла, що у вівторок бачила шпаків живими, а через годину вони вже лежали мертві на дорозі. Кількох з них зібрали для проведення експертизи і встановлення причини загибелі.

У поліції Північного Уельсу вважають, що ці птахи були частиною мурмурації — скоординованого польоту великої зграї птахів, які в повітрі утворюють рухливі об’ємні фігури. Орнітологи кажуть, що одне з головних завдань мурмурації — це захист від хижака.

Масова смерть виглядала дуже загадково. Дослідження трупів птахів показало, що шпаки померли від травм після удару. Припускають, що, ймовірно, під час мурмурації зграя полетіла вниз, потім різко змінила напрямок, проте частина птахів не встигла злетіти вгору і вдарилася об землю.

Читайте також

У Києві п’яний господар спустив свого стафорда на меншого пса

В Києві власник бійцівського пса напідпитку вирішив спустити свого чотирилапого…

Читати повністю >

На Волині, у річці Стир, через брудну воду масово загинула риба

У Волинській області в річці Стир зафіксували масову загибель риби…

Читати повністю >

В Закарпатті жінка продає маленьку беззахисну косулю

Закарпатка Наталія Русин в групі «Свалява» опублікувала допис про продаж маленької косулі….

Читати повністю >
btn-up