Стала відома причина загибелі трьохсот птахів, які впали на землю

На англійському острові Англсі на дорозі були виявлені мертвими близько трьохсот шпаків. Ймовірно, вони загинули через хижака, повідомляє Зооварта з посиланням на BBC.

Місяць тому в Північному Уельсі на дорозі знайшли сотні мертвих шпаків. Очевидці стверджують, що бачили птахів живими в небі, а потім вони нібито впали мертвими. Місцева жителька Ханна Стівенс розповіла, що у вівторок бачила шпаків живими, а через годину вони вже лежали мертві на дорозі. Кількох з них зібрали для проведення експертизи і встановлення причини загибелі.

У поліції Північного Уельсу вважають, що ці птахи були частиною мурмурації — скоординованого польоту великої зграї птахів, які в повітрі утворюють рухливі об’ємні фігури. Орнітологи кажуть, що одне з головних завдань мурмурації — це захист від хижака.

Масова смерть виглядала дуже загадково. Дослідження трупів птахів показало, що шпаки померли від травм після удару. Припускають, що, ймовірно, під час мурмурації зграя полетіла вниз, потім різко змінила напрямок, проте частина птахів не встигла злетіти вгору і вдарилася об землю.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up