Стало відомо, коли в Європі з’явиться синтетичне м’ясо

У найближчі два роки на ринку Європейського Союзу може з’явитися синтетичне м’ясо, повідомляє Зооварта з посиланням на EURACTIV.

За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, на сектор тваринництва припадає 14,5% всіх викидів парникових газів. Крім цього, третина посівних площ у світі використовується для виробництва 1 млрд тонн кормів, необхідних для годівлі цих же тварин.

Видання зазначає, що для вирішення цієї проблеми були запропоновані різні рішення. Серед них – можливе введення “податку на домашню худобу”, який скорочує споживання м’яса, що дозволить уникнути до 2050 року шкоди клімату до $600 млрд, а також вживання синтетичного м’яса.

Вже існують десятки фірм, які експериментують з розробкою м’ясних продуктів: беруть клітини тварин та “вирощують” з них м’ясо в лабораторіях. Культивоване м’ясо, також відоме як синтетичне, штучне м’ясо або м’ясо in-vitro, являє собою продукт, отриманий шляхом збору м’язових клітин тварин. Клітини поміщаються в біореактор і забезпечуються білком для росту тканин.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up