Суд визнав винним одного з п`яти причетних до вбивства червонокнижних лосів на Волині

вбивство лосів на Волині

Любешівський районний суд Волинської області визнав винним у справі про незаконне полювання та вбивство двох лосів на території нацпарку «Прип`ять-Стохід» одного з фігурантів справи. Вину інших довести не змогли. Про це повідомляє Зооварта з посиланням на Press-centr.

Зазначимо, 17 вересня 2017 року група чоловіків, застрелили двох лосів на території Національного природного парку «Прип’ять-Стохід». Потім вони розчленувавши туші тварин і намагались вивезти м’ясо, однак їм завадили лісівники.

На судовому засіданні підсудні не визнали своєї вини. Однак суд призначив одному порушнику покарання у виді громадських робіт строком 200 годин та ухвалив стягнути з нього 80 тисяч гривень.

Інших чотирьох осіб, суд визнав невинуватими у вбивстві червонокнижних лосів, через недоведення вчинення кримінального правопорушення.

– йдеться у повідомленні прес-служби.

Суд погоджується з думкою сторони захисту, що досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні проведено недбало, з порушеннями норм КПК. Вказана недбалість слідчих органу досудового розслідування, на думку суду, має бути предметом окремого розгляду

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up