Суд визнав винним одного з п`яти причетних до вбивства червонокнижних лосів на Волині

вбивство лосів на Волині

Любешівський районний суд Волинської області визнав винним у справі про незаконне полювання та вбивство двох лосів на території нацпарку «Прип`ять-Стохід» одного з фігурантів справи. Вину інших довести не змогли. Про це повідомляє Зооварта з посиланням на Press-centr.

Зазначимо, 17 вересня 2017 року група чоловіків, застрелили двох лосів на території Національного природного парку «Прип’ять-Стохід». Потім вони розчленувавши туші тварин і намагались вивезти м’ясо, однак їм завадили лісівники.

На судовому засіданні підсудні не визнали своєї вини. Однак суд призначив одному порушнику покарання у виді громадських робіт строком 200 годин та ухвалив стягнути з нього 80 тисяч гривень.

Інших чотирьох осіб, суд визнав невинуватими у вбивстві червонокнижних лосів, через недоведення вчинення кримінального правопорушення.

– йдеться у повідомленні прес-служби.

Суд погоджується з думкою сторони захисту, що досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні проведено недбало, з порушеннями норм КПК. Вказана недбалість слідчих органу досудового розслідування, на думку суду, має бути предметом окремого розгляду

Читайте також

В Антарктиді пінгвіни на 2 місяці раніше повернулись на станцію “Академік Вернадський”

На станції “Академік Вернадський” з’явились 5 пінгвінів. Така поява була…

Читати повністю >

З’їдає пилок амброзії. Маленький жук може врятувати мільйони людей від алергії

Жук Ophraella communa з’їдає пилок амброзії, який є найбільшою проблемою…

Читати повністю >

Влада Києва рекомендує не використовувати тварин для фото та відео

Депутати Київради підтримали проєкт рішення “Про встановлення обмеження надання відео-…

Читати повністю >
btn-up