Тигри з покинутого зоопарку знайшли нові домівки

Шість тигрів, яких перед Новим роком виявили в покинутому клубі Tiger Club на острові Водників, знайшли нові будинки, повідомляє Зооварта з посиланням на Наш Киев.

Операція з порятунку тигрів, яких в кінці грудня виявили в покинутому приватному клубі, завершилася успішно. Як повідомляється, тигрів визначили в три приватні заклади: «Фельдман Екопарк», Притулок для диких тварин і зоопарк «12 місяців».

– написала на своїй сторінці зоозахисниця Євгенія Прокопенко.

“Це історія з щасливим фіналом! Сьогодні все тигри їдуть по своїм новим будинкам. Я хочу сказати спасибі “Фельдман Екопарк” і особисто Олександру Борисовичу, Наталії Поповій і її притулку для диких тварин, Михайлу Пінчуку і Зоопарку “12 місяців” – саме туди сьогодні господар тварин добровільно передав тигрів. Спасибі всім, хто переживав за тигрів, хто допомагав, привозив сіно, підтримував і співчував – без Вас не було б сил щось робити! “

Нагадаємо, 29 грудня стало відомо, що в покинутому клубі Tiger Club на острові Водників перебували шість дорослих тигрів. Тварини жили в тісних вольєрах і ходили по коліна в бруді, воді і фекаліях.

Читайте також

Біля берегів Тасманії загинули понад 400 китів

Починаючи з понеділка біля берегів австралійської Тасманії загинули понад 380…

Читати повністю >

В Україні хочуть запровадити платну реєстрацію домашніх тварин

Верховна Рада України хоче зобов’язати всіх власників тварин присвоювати їм…

Читати повністю >

У США хлопчик зібрав понад 300 тисяч доларів на бронежилети для поліцейських собак

Брейді Снаковський разом із мамою заснували фонд Brady’s K9 Fund…

Читати повністю >
btn-up