Тигри з покинутого зоопарку знайшли нові домівки

Шість тигрів, яких перед Новим роком виявили в покинутому клубі Tiger Club на острові Водників, знайшли нові будинки, повідомляє Зооварта з посиланням на Наш Киев.

Операція з порятунку тигрів, яких в кінці грудня виявили в покинутому приватному клубі, завершилася успішно. Як повідомляється, тигрів визначили в три приватні заклади: «Фельдман Екопарк», Притулок для диких тварин і зоопарк «12 місяців».

– написала на своїй сторінці зоозахисниця Євгенія Прокопенко.

“Це історія з щасливим фіналом! Сьогодні все тигри їдуть по своїм новим будинкам. Я хочу сказати спасибі “Фельдман Екопарк” і особисто Олександру Борисовичу, Наталії Поповій і її притулку для диких тварин, Михайлу Пінчуку і Зоопарку “12 місяців” – саме туди сьогодні господар тварин добровільно передав тигрів. Спасибі всім, хто переживав за тигрів, хто допомагав, привозив сіно, підтримував і співчував – без Вас не було б сил щось робити! “

Нагадаємо, 29 грудня стало відомо, що в покинутому клубі Tiger Club на острові Водників перебували шість дорослих тигрів. Тварини жили в тісних вольєрах і ходили по коліна в бруді, воді і фекаліях.

Читайте також

В окупованому Криму знаходять мертвих дельфінів з ножовими порізами

Біля берегів окупованого Криму волонтери Центру порятунку морських ссавців знаходять…

Читати повністю >

Хом’яки опинилися під загрозою вимирання

Європейські хом’яки (інша назва – звичайні) опинилися під загрозою вимирання…

Читати повністю >

Тварини можуть передчувати землетруси – дослідження

Десять європейських вчених спільно провели дослідження на шести коровах, п’ятьох…

Читати повністю >
btn-up